Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csövesszag budapesten mitől?

Csövesszag budapesten mitől?

Figyelt kérdés
Ti éreztetek mai napon erős csövesszagot egész budapest körúttól befelé eső részén?

2019. aug. 8. 18:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
8-án voltam bent Bp-n és megmondom őszintén, én 6 évet dolgoztam mezőgazdaságban mindenféle állat között, trágyadombbal meg minden, de én ilyen szagot még soha nem éreztem. Ez nem lehetett trágya. Szemétdomb, emberszar, kutyaszar, csöves és szarlészagot éreztem, hogy egészen pontos legyek. De az elég gáz, hogy nem derült ki mi lehetett ez, simán lehet fertőzésveszélyes is.
2019. aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
49%

Valószínűleg a 40 fok, a rengeteg autó, illetve a sok inkább nem írom le milyen csövesek ganéja és minden, ami kijön belőlük, az 1000000+ ember szemete, plusz még a Sziget is kitermel több tonna szemetet a 10 napja alatt.

Én ezekre tippelek, de biztos, hogy nem egy trágyázás okoz ekkora bűzt. Illetve én télen is majd' elhányom magam, amikor felérek vidékről Pestre.

2019. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!