Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mással is ellenkeznek a tárgyak?

Mással is ellenkeznek a tárgyak?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy olyan mintha a tárgyak szándékosan bosszantanának. Ha a szemetet dobom, BIZTOS hogy mellé megy, pedig akár bele is mehetne a kukába. A kis tárgyak BIZTOS, hogy a legelérhetetlenebb helyre fognak elgurulni, pedig akár a szoba közepére is gurulhatnának.

A nehéz tárgyak BIZTOS, hogy a lábamra esnek, pedig mellé is eshetnének.Stb, stb

És az a poén, hogy egyáltalán nem vagyok ügyetlen, szóval nem lehet ráfogni, hogy csak bénázok.

Más is tapasztalja a fenti jelenséget?



2019. aug. 9. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Amíg kívülről hiszed a boldogságot, vagy a rossz dolgokat, addig bosszankodni fogsz.... mindig.
2019. aug. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Murphy.
2019. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy hívom, hogy csak sz*pat az univerzum
2019. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké, hogy vannak Murphy-s dolgok néha. De mindig, egyfolytában??
2019. aug. 9. 10:24
 5/9 nemaRendőrség ***** válasza:

Barátnőm kosaras, 10ből 8x nem talál be a kukába, én 10ből 8x igen.

Ellenben kosárban esélyem sincs ellene.

Egyszer kielemeztük lassított felvételekkel a kukába dobásait, azt mondta hogy akkor talál bele ha nagyon rossz technikával dob, ha úgy kezeli mint egy kosárlabdát és palánkot mellé megy.


Az meg hogy kiesik minden a kezedből pontosan azt jelenti hogy ügyetlen vagy.

2019. aug. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pont ez a lényeg, hogy nem vagyok ügyetlen, és ezt nem duzzogásból mondom. Lazán összerakok bármilyen motorblokkot, mosógépet, vagy számítógépet. Nem a szereléssel van gondom, hanem, hogy a hétköznapi tárgyak szívatnak. Vagy az Univerzum, ahogy valaki írta.
2019. aug. 9. 10:49
 7/9 nemaRendőrség ***** válasza:
Akkor kétbalkezes
2019. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig belemegy a kukába, mert nem érdekel ha mellé megy, ha mégis mellémenne az se a kuka se a szemét hibája. Ezzel a jobb napokon kísérletezz, amikor rendben vagy, pontosan feltudod mérni a dobóerőt. Akkor leszel kuka szemétdobó bajnok, ha stressz alatt is 100%-ot hozod.
2019. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én oylan formában veszem észre hasonlókat hogy pl. a nem túl forgalmas utcai átjárónál pont akkor kell elmennie keresztbe lefordulva egy kocsinak mikor én megyek át, vagy a zebrán akkor jön valaki mikor mennék át, vagy a boltban pont azon a részen van árufeltöltés mikor ott akarok nézelődni. aztán átfordult bennem olyanná hogy messziről látom az elmenő kocsit és belegondolok hogy ha 3 perccel hamarabb indulok akkor ez lett volna, vagy ha kicsit korábban megyek, még épp nem kezdenek el árut feltölteni szóval nem tudom hová tenni az egészet. én régen inkább agresszív voltam a tárgyakkal, ha beleütöttem valamimet "visszadtam" :D ha mellé ment a kidobott dolog még rúgtam rajta egyet stb. aztán átalakulnak a dolgok és most már inkább vagyok "leszarósabb" mindenben
2019. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!