Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálnak úgy a felnőtte...

Miért csinálnak úgy a felnőttek mintha a gyerekek tárgyak lennének?

Figyelt kérdés
Egy csomó felnőtt aut hiszi hogy a Gyerek az nem os ember hanem egy tárgy .Ezt miért csinálják.(nem rosszból írom a kérdést de engem zavar)Légyszives a válaszokban kerüljétek a káromkodást,veszekedést.Köszi.

2015. dec. 12. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Szia. Nem mindenki csinálja. A tanárok közül néhànyra jellemző.. Vagy veled van a gond, (amit kétlek,) vagy ilyen felnőtteket fogtál ki. Ők úgy gondolják, ha lenéznek valakit, attól nagyobbak lesznek. De természetesen nem.

16.

2015. dec. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fejtsd ki bővebben. Fogalmam sincs, mire gondolsz.
2015. dec. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

eloszor is tanulj meg kerdezni.


Nem A felnottek csinaljak ezt, hanem nehanyan kozuluk. Ha egyaltalan csinaljak, igazabol nem ertem hogy mire gondolsz.


En meg nem talalkoztam elo emberrel aki egy gyereket targykent kezelt volna.

2015. dec. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bandi6891 ***** válasza:

Általánosságban nem lehet beszélni,csak az mondható el hogy bizonyos mennyiségű ember ez meg az,ilyen meg olyan...


De egyébként az idősebbek némelyike roppant büszke arra hogy megélte a sokadik X-et,ezért jár neki a tisztelet.Manapság a tiszteletet évek után veszik fel,nem pedig viselkedés után.A félisten gén évente egyre erősebb úgyhogy légy óvatos.Aki pedig normális,szorgalmas jó ember gyerekként az csak egy gyerek marad akivel éreztetni kell bizonyos nagy öregeknek hogy hol a helye.Sokan fújnak a fiatalokra számos dolog miatt,épp úgy általánosan vannak megbélyegezve mint az idősebbek.Oda-vissza játékok mennek,mindenki hibás.De a kornál akkor is lényegesebb ki milyen ember.Inkább ezen gondolkozz kérdező.Elhiszem hogy volt példa előtted amiért ezt írod,én is ezt láttam tini koromban,de azt is nézd meg hogy a másik oldal is létezik.A felnőtt aki segít egy gyereken,van hogy egy egész felnőtt csoport dolgozik a gyerekekért(alapítványok pl.).Kerüld a hülyéket(minden korban) és rendben leszel.

2015. dec. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Bocsi a hibákért telefonról írtam!Ara gondoltam hogy ők egy csomó dolgot megtehetnek velünk és ha mi azt csináljuk akkor meg vannak sértődve.Pl.:nemrég volt:elvittem egy csomószor a kutyát sétálni de egyik nap nem volt kedvem ezért megkértem az öcsémet hogy vigye el ő erre meg jól lebasztak hogy miért nem hagyom az öcsémet békén,elmentünk vásárolni és én meg akartam nézni valamit ezért szóltam hogy elmegyek erre az auchan kellős közepén elkezdett apám velem kiabálni hogy mit képzelek hogy nélküle akarok valahova menni.
2015. dec. 13. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!