Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan békéltek meg a...

Ti hogyan békéltek meg a korlátolt emberekkel, hogy viselitek el őket?

Figyelt kérdés
Azt, akivel napi szinten vagy kapcsolatban (pl. iskolatárs, kolléga, családtag, bármi :D).
2019. aug. 9. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglalkozom vele... tehát ignorálom, és ha nem muszáj nem beszélgetek vele túl sokat.


Én már baromira ráuntam az butaságra és arra, hogy ezt türelmesen hallgassam. Nem izgat. Látványosan nem reagálom le ha hevesen magyaráz esetleg valaki, majd elnézést kérek és odébb állok.


Fiatalabb koromban még áldoztam időt, jófejségből, meg mert nem tudtam hogy rázzam le ezt vagy azt anélkül, hogy megbántanám. Ma már nem gond. :)

2019. aug. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kerülöm mint a pestist, bár ez szinte minden emberre igaz. Ennek oka egy volt kollégám, aki papíron teljesen zokni agyilag, épp ezért jóval többet keres mint mi, és bent egész nap csak a nőket zaklatja, a cég pedig nem teszi ki, mert kedvezményt kap azért, hogy foglalkoztatja. És pofátlan módom még rád akarja hárítani az ő munkáját is. Ergo bejön, semmit nem csinál, és cserébe veszi fel a szép kis összeget. Nyilván nem mind ilyen, de se kedvem, se türelmem nincs az emberekhez.
2019. aug. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi kapcsolatot tartok velük, amennyit muszáj szóval ha nem munkatárs vagy valami hasonló az illető, akivel szemben nincs választásom, akkor csak simán kivágom az életemből, ha rokon akkor is. Ilyen kis dózisokban mint munkahelyen meg simán lepereg rólam mások hülyesége.
2019. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, menekülök :D
2019. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dicsérem. Fel kell hozni az önbizalmát, hogy képes rá, meg tudja csinálni. Egy embert tönkretenni úgy kell, ha felnagyítjuk a hibáját és a miénk akkor kicsinek látszik.
2019. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!