Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hozzám hasonló, nem éppen...

Hozzám hasonló, nem éppen szép külsővel rendelkező emberek: Titeket nem zavarnak a következő dolgok?

Figyelt kérdés
A rondaságom miatt sosem fog senki nőként tekinteni rám. Genetikailag undorító vagyok, és sosem lesz szerencsém romantikus randevúra, szerelemre olyanokkal akik nekem is tetszenek. Sosem fogok tudni kiteljesedni, érvényesülni. Aki szerint a külső nem minden, annak nincs igaza, én a poklok poklát élem meg. Kirekesztés, bunkó hangnem, előttem lévő szép nőnek tartják az ajtót, de előttem már beslisszannak egy lenéző tekintettel, lekoppintás, megvetés...... Egyszerűen nem tudok érvényesülni, az összes önbizalmam elveszítettem. Szeretnék szerelmet, szeretem hogy valaki rajongjon értem és elfogadjon.
2019. aug. 11. 01:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Talán vigasztal: én is csúnya vagyok, mégis van párkapcsolatom. Szóval nem lehetetlen!
2019. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy előnytelen külsejű (aránytalan arcú) lány/nő vagyok.

Én a párkapcsolatokról, a fiúkról/férfiakról, a szexről már rég lemondtam (nem csak a nekem tetsző fiúkról (habár elég egyedi az ízlésem), hanem mindegyikről, de kb. ugyanaz volt/van, mint veled).

Ami zavar, az az, ahogy bámulnak a szép (nálam szebb, ami azért ugye nem túl nagy kunszt...) lányok. Süt belőlük az arrogancia: az arckifejezés, az a tipikus hajpiszkálás mindegyiknél... És amikor netán hozzám szólnak, úgy beszélnek velem, mint egy értelmi fogyatékos 5 évessel... Olyan undorító férgek, legszívesebben ott helyben felképelném mindet, vagy elküldeném mindet az anyjába.

Mindezt úgy, hogy rendesen ápolom magam, és arányos vékony (163 cm/52 kg) testem van. Az orrom és az állam hatalmas, az ajkam vékony, és a szemem kicsi. Alig eszem valamit, sokat mozgok, minden alkalommal kb. egy órát készülődöm, mielőtt utcára mennék, és minden ruhám új, mégis ez van... Ha megengedhetném magamnak anyagilag (vállalható arcot kihozni ebből a rakás kakából alsó hangon több millió forintba kerülne), egy perc habozás nélkül elmennék plasztikai műtétre.

De most mit csináljak, ne menjek utcára a kedvükért, ne tegyem a dolgomat, éljem az életemet (tanulás, munka, vásárlás, szórakozás stb.), esetleg húzzam ki magam az élők sorából olyasvalami miatt, amiről nem tehetek?


És nem, nem irigylem őket. A legkevésbé sem érdekel, hogy milyen életet élnek, mert nekem is megvannak a saját örömforrásaim (nem, nem iszom, és nem drogozom, és nem is az ezen való zsörtölődés jelenti az örömforrást)... És hihetetlen, de igaz: értékeim is vannak. Csak nem a szépség.

Mondjuk a szüleimnek a szeretete, az elfogadása roppant mód hiányzik. Sajnos az ilyen lányok azok, akiket ők értékelnek. Ezért is a húgom - aki ilyen - a kis kedvenc, engem meg le se szarnak, minden, ami engem érdekel, szégyellnivaló és hülyeség, kigúnyolnak, és ha véletlenül kiakadok (bármiért) egy hasonló lányra, máris elkezdik foggal-körömmel védeni.

Ez inkább harag, mint irigység. Miért kell bárkit is megvetően bámulni, és lekezelni olyasvalami miatt, ami nem az ő hibája?

2019. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan férfiak meg sem érdemelnek, akik az általad leírt módon bánnak veled ismeretlenül. Ezek a megnyílvánulásaik sokkal inkább őket jellemzik, mint Téged.

Férfiként mondom, hogy igen, nyílván számít a külső eleinte. Kétségtelenül nehezebb dolgod van, de ha sikerül megismertetni magad a neked is szimpatikus pasival, akkor összejöhet.


Végül egy idézettel zárnám mondandómat

"Ha csúnya vagy és valaki szeret, tudod, hogy önmagadért szeret. A szép emberek nem tudják, kiben bízzanak.” – DRAX.(Galaxis őrzői 2)

2019. aug. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azóta történt valami változás?
2021. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok.

Ittt, e kérdésben a külsővel kapcsolatban leírtak nem számítanak nekem.

Nemrég hallottam egy műsort, egy modellel beszélgettek és pont így beszéltek róla sokan, párjának mondták: "pff pont ezzel jöttél össze, olyan feje van, hogy..." stb.

Szerintem különösen a nőkre jellemző ilyen szempontból az egymásközti vetélkedés.

2021. márc. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!