Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Masok hasonlo cipőben? Hogyan...

Masok hasonlo cipőben? Hogyan fogadhatnam el hogy nem vagyok szep? Undorítónak érzem néha magam.

Figyelt kérdés
19 eves lany vagyok. 160 cm vagyok es 72kg. Kovernek is érzem magam es az arcomat sem szeretem. Hosszu barna hajam van, ha kimosom eleg szep, de iszonyúan hamar bezsirosodik es lelaposodik, emiatt szinte mindig hajgumit hordok de meg igy is undorító. Egyedul a szemszinemrol tudom, hogy szep, de a szemformam furcsa es kb ugy nézek ki mindig mint aki vagy betépett vagy mindjart elalszok. Sminkkel van önbizalmam es ha szep friss a hajam, de amugy undorítónak érzem magam. Suli veget alig varom, hogy eltűnnek a tobbiek szeme elől es egyedul legyek. Neha mar az emberek szemebe se steretek nezni emiatt. Allandoan azon gondolkodom, hogy tudnak a barátaim ram nézni es mit gondolnak rólam, hogy milyen igenytelen es ronda vagyok. Néha mar utalom magam. Sminkelni sem akarom magam mert becsapnam a körülöttem lévőket
2015. febr. 23. 00:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak külső, hanem belső probléma is. Próbálj meg lefogyni és talán akkor jobb lesz. Ha nem, akkor pedig irány a pszichológus.
2015. febr. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%

Változtass kicsit életmódot (kaja, sport) attól eltűnik a 20 kg felesleged, és a hajad sem zsírosodik majd, és a szemeidből is több látszik :).

Jól látod, a smink nem vezet sehova.

2015. febr. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Ráadásul annyira sokat nem is kell változtatni. Ha odafigyelsz a napi kalóriabevitelre és deficitet okozol, csak vizet iszol és teljes kiőrlésű lisztből készült dolgokat eszel, már attól le lehet adni 10-20 kilót egy durván 4-5 hónap alatt. Ha pedig még mozogsz is mellé rendesen, akkor még gyorsabb és még több lesz.


Csak éhezni nem szabad, mert azzal ellentétes eredményt érsz el.

2015. febr. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Akkor érzed viszonylag jól (szépnek) magad, ha frissen mosott a hajad és ki vagy sminkelve? :DDDDDDDDDDD Akkor moss minden nap hajat és sminkeld reggelente ki magad. Ennyire egyszerű. Minden napi hajmosás vagy max. 2 naponta és máris kicsit boldogabb vagy. Ezután maradt még kérdés? :D
2015. febr. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Smink ,hajmosás, fogyókúra, mozgással egybekötve. Millió lány ezt csinálja.
2015. febr. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a kűzdősport segített. Egy kicsit az alakomon nagyon az őnbizalmamon változtatitt
2015. febr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kései Sirató ***** válasza:

Kezdj valamit a hajaddal, talán túl hosszú és a súlya lehúzza, vágass a végéből, kérj tanácsot fodrásztól, használj balzsamot!

Ha nem akarsz folyton sminkelni, akkor menj el néhányszor szoláriumba, hogy legyen azért jó színed!

Sportolj legalább hetzi 1x!

Vegyél hozzád illő ruhákat!

Legyél kedves, érdeklődő!

Ne hidd, hogy más értékesebb, mint te, mindenki jó valamiben, mindenki másban.

Keress jó barátokat, akiknek hasonló az érdeklődési körük!

2015. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2015. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Eddig 10 kilót fogytam, az utóbbi időben.

De a szemem nem azért ilyen mert molett vagyok, alapból ilyen.


Azért nem akarok rászokni a sminkelésre, mert korábban volt, hogy mindennap kifestettem a szemem, meg korrektor, szempillaspirál, de nagyon hozzászoktam és nem bírtam magam elviselni nélküle. Plusz másokat meg végképp nem akarok becsapni ezzel.

A hajmosással az a gond, hogy nem tudom miért, de elég sza* szerkezetű hajam van, ha naponta mosnám akkor is bezsírosodna a nap felére, mert kb pár órát bír ki szépen. (Meg azért sem akarom mindennap, mert félek, hogy később kevesebb hajam lenne, sokat hullana ettől).


A szolit utálom, de egyébként nincs gond a bőrszínemmel, mert kreollabb bőröm van. :)

Egyszer még általános iskolában hitte már rám pl egy ember, hogy cigány vagyok. Na ez sem segített az önbizalmamon.


Most nem arról van szó, hogy visszautasítok minden tanácsot, csak van amin pl nem nagyon tudok változtatni. Jó most próbálok más samponokat meg balzsamokat, hogy ne legyen lapos a hajam stb, de pl nem hiszem hogy megoldás lenne, hogyha sminkelném magam, közben meg u. úgy tudom, hogy anélkül meg hogy nézek ki.

2015. febr. 23. 21:47
 10/10 Melinda68 válasza:
51%

Próbáld meg elfogadni magad úgy, ahogy vagy. Magadból meríts, ismerd fel az értékeidet. Legyél olyan emberek társaságában, akik elfogadnak, sőt, szeretnek. Legyél néha egyedül és csak hallgasd a csöndet. Tanuld meg magad szeretni és nyugodj meg. Ne azért ne sminkeld magad mert másokat "becsapsz" vele, hanem azért ne, mert felismered azt, (teljesen mindegy miben hiszel, Istenben vagy másban) hpgy ilyennek teremtettek.

16 éves vagyok és hiszem, hogy az élet célja a szeretet. A tested úgy változik életről életre, mint ahogy öltözködünk... egyik ruhád kicsit szűk, másik nagy, egyik életeben szépnek látod magad, másikban kicsit előnytelennek... A lényeg, hogy ismerd fel, hogy (én 167 cm vagyok 50 kilóval) nem kell nádszálnak lenni a boldogsághoz. --> 2 éves depresszióból kerültem ki tavaly tavasszal.

Kezdj el szeretni, látni, megnyílni, vetkőzd le a gátlásaid és ne menekülj smink mögé.

Foglalkozz magaddal, de ne feltétlenül a külsőddel. Tiszta szívedből cselekedj és látni fogod Életed szépségét.

2015. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!