Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, ti legbelül mit éreztek,...

Nők, ti legbelül mit éreztek, mikor valakitől azt halljátok, hogy "de megba**na" titeket?

Figyelt kérdés
A felszínes protokoll tudom, hogy azt diktálja, hogy egy ilyen kijelentésre meg kell sértődnötök. De nem a felszínes reakció érdekel, hanem az igazi érzés, amit ilyenkor éreztek. Büszkeség? Dicsőség? Vagy valóban valami negatívum?

2019. aug. 11. 20:32
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
82%
Odamegy hozzád egy fogatlan, mosdatlan, ráncos, szottyos, piszkos cigány banya hogy "jájj de lecumiználak", mit éreznél?
2019. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem felszínes reakció amikor azt válaszolokm erre, hogy “bszd mg anyádat”. És igen, akkoris ez a reakcióm, ha éppenséggel nem egy igénytelen férfi mondja. Egyszerűen rohadt sértő, bunkó és primitív. Rettentően felidegesít egy ilyen, vagy egy ehhez hasonló beszólás.
2019. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, miért értékeled túl a pöcködet, az, hogy valaki belém élvezne, engem undorít.
2019. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
98%

Első sorban undor, plusz az a mély "édes jó istenem bárhol lennék, csak itt nem" érzés. Kb ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor egy nagyon öreg távolabbi rokonod magához ölel majdnem egy teljes percig, majd két olyan nyalas puszit ad az arcodra, hogy amikor megtorlod, a kezed is nyalas lesz tőle.

Ehhez persze még csatlakozik az idegesség, hogy nehogy ez a férfi tovább feszegesse a témát a jövőben, mert ha most ilyen primitív volt, akkor ha tényleg komolyak a szándékai, akkor kellemetlen lesz lerazni.


Szó sincs bármiféle örömről.

2019. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Miss Endzsi ***** válasza:
72%
Én szégyent.
2019. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
39%
volt egy srác akiért odavoltam mikor ö mondta akkor szexinek éreztem magam. :) attol fugg ki mondja.. :) ha egy fogatlan csöves a blahán az már kevésbé szexi
2019. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó,nem a te szégyened.Kérdező,kefélte már a lábadat kutya?Büszke voltál rá?Dicsőségnek érezted?(Teccek a Buksinak,dzsaa!)
2019. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
3%
Nekem ahány csajom volt mindegyiknek tetszet, igaz az összes egy büdös k...a volt.
2019. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
97%
Dühös lennék, hagy vannak még ilyen büdös taplók a világon. Szerintem nincs olyan nő, akinek kellemes lenne,hogy egy tök random csávó ilyet mondd neki. Inkább taszító, ijesztő és felháborító.
2019. aug. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Egy normális lény nem így közli egy Hölggyel, hogy eszméletlenül vonzónak találja! De szegénységi bizonyítvány ilyet még kérdezni is, itt a gyakorin!
2019. aug. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!