Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról amikor...

Mit gondoltok arról amikor azt halljátok hogy mindent el lehet érni csak akarni kell. Ti egyetértetek ezzel?

Figyelt kérdés
2017. jún. 25. 08:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ez igaz, a felső polcon volt a poharam, kicsit nyújtózkodni kellett, de ELÉRTEM!
2017. jún. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azok mondják,akiknek semmi bajuk nincs az életben.Nem értek egyet ezzel.Jó adag szerencse,meg miegymás is kell sokszor.
2017. jún. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem. Hiába akarnék nagyon világbajnok sprinter lenni ha se alkatom se korom nem teszi ezt lehetővé.

Kisebb dolgokban persze lehet javítani ha akar az ember szóval pl anyagi helyzetet javítani könnyen lehet ha "bevállalós" az ember és nem csak nyöszörög otthon. Rengeteget kell szenvedni a későbbi jóért és ezt a szenvedést nem mindenki viseli el.És ott van a mindent keresztűlhúzó vagy segítő szerencsefaktor is.

2017. jún. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Hülyeség szerintem
2017. jún. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én egyetértek ezzel.
2017. jún. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
csak azok mondjak akiknek szerencseje volt meg minden osszejott nekik es most gazdagok, pl en akinek sosincs szerencseje semmiben ha a fene fenét eszik mindegy mit teszek mindegy mennyire akarom akkor se leszek milliardos.
2017. jún. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

Aki ezt állítja az próbáljon meg felugorni egy felhőkarcoló tetejére. Vagy próbáljon meg biciklizni olyan biciklivel aminek nincs kereke. Vagy próbáljon meg repülni mint a doktor bubó.

Én személy szerint nem értek vele egyet,mivel vannak komoly korlátok amik kizárják ennek a mondatnak az értelmét.

2017. jún. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Jól van azért, de ezt nem az olyan dolgokra értik, mint az Empire State building tetejére felugrás. Mert azért na. Az képtelenség önerőből.

Maga a mondás nagyon sok helyzetre igaz, de azért túlzás azt mondani, hogy MINDENT el lehet érni. Például ha valaki be akar kerülni egy elit középsuliba, és rengeteket tanul, jók a jegyei, de nincs elég pénze, vagy anyagi támogatója, akkor nem biztos, hogy bekerül, hiába akarja annyira, és tesz is érte.

Azt a mondást jobban szeretem, hogy célozd meg a Holdat, és még ha el is téveszted, a csillagok között fogsz landolni :D

2017. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy nézzük.

Ha szélsőségesen akkor nem igaz, ha reális alapokon akkor igaz lehet

2017. jún. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Majdnem. Nem CSAK akarni kell, tenni is és néhány dologhoz türelem is kell. Így szinte bármit elérhetsz.
2017. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!