Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szabó Péternek nárcisztikus...

Szabó Péternek nárcisztikus személyiségzavara van?

Figyelt kérdés
Minden illik rá. Nem tudja elviselni a kritikát,irigy másokra,és betegesen azt hiszi hogy ő rá is irigyek. Aki másképp látja a világot attól menekül. Jó kommunikációs készséggel rendelkezik,nagyon jól beeteti a nézőit a manipulációjával. Mérhetetlenül egoista. Kitalált történetekkel próbálja fényezni saját magát. Mellesleg egy börtöntöltelék is volt. Tehát nem tudom hogy ő benne mit lehet szeretni.
2019. aug. 13. 12:45
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
82%
Csak azért lett gazdag mert ràjött emberekböl meg tud élni. Am ö is csoró lenne. És hülyeség amit mond hogy barmit el tudsz érni. Nekem semmi se sikerul pedig akarom nagyon.
2019. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
23%

Akkor te miben értél el sikert kérdező?

Hmmmm?


Érdekes,mert én önfejlesztéssel foglalkozok és nekem rengeteget segìt,helyzeteket megoldom,agyam 1500000-n pörög állandóan,megoldások jönnek állandóan.

Èletben is segít,ismerkedés,kommunikációban,ötletelés,tanulás,karrier.


Kevin Trudeau Te kívánságod a te parancsod, Agykontroll.


Szerintetek Warren Buffet,Donald Trump,a királyi család miért bújja a könyveket,ilyeneket is?

2019. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Ha neked ilyen önfejlesztő könyvek kellenek a sikerhez akkor anélkül semmit sem értél volna el. Valaki nem bújja ezeket a agymosott könyveket mégis elérnek sikereket. A siker nem ettől függ.
2019. aug. 13. 14:26
 14/34 anonim ***** válasza:
0%

13-as aha értelek.

Te már csak tudod látom.


Amúgy mi lett volna meg van érted.

Kit érdekel a volna,a lényeg ami most van az eredmènye,kézzel fogható.


A lényeg ami van, volna senkit se.

2019. aug. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Nem az önfejlesztő könyvek miatt lettél "sikeres" hanem mert tettél érte. A kettő nem ugyanaz. Attól hogy ezeket a tanácsokat bemagolod még nem leszel sikeres. Bár most ugyanolyan egoista vagy mint ő. Szép eredmény.
2019. aug. 13. 14:37
 16/34 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy nem értem, miert kell az ilyen emberek dákóját elvakultan szopni. Igen, sikeres ember, meg jó gondolatokat oszt meg, de a sikerét olyan emberek adják akiknek nincsenek saját gondolataik és segghülyék ezt kompenzálva naponta 15 semmitmondo coelho meg szabó péter idézetet osztanak meg. A siker attól még siker, de a kérdés nem is erre irányult, mégis ezt a témát feszegetik, akik védik...mert akinek valami nem jön be, az csak irigy lehet. Na ez az igazi magyar hozzáállás. Nem is akartok az orrotoknál tovább látni.
2019. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
0%

Ez igaz jaja.

Nem a bemagolása hanem amikor eggyé váltam a könyvvel meg beépítettem a dolgokat és építem.

Nem gondolnám egoista vagyok, csak határozottan tudom mit akarok,minden lépést nem mint a magyar aki sodródik meg talajtalan az élete.

Ha ez egoista akkor inkább az,mint a frusztráció meg olyan élet amit nem akarok,akinek meg nem tetszene azt mondanám get out.

2019. aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Tudod Szabó Péter Bryan Tracy által lett sikeres. Mivel Bryan Tracy látásmódját adja el másoknak. Csak hogy tudd.
2019. aug. 13. 14:45
 19/34 anonim ***** válasza:
75%

@14:42


Ez a hozzászólás a tökéletes bizonyossága annak, hogy te dicséretes ötösre vizsgáztál a Szabó Péter féle önfelszopás egyetemén.

2019. aug. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

ez az, hogy még kóklerek is.

És ránk mondják, hogy irigyek vagyunk, azért mondjuk ezt, pedig a legtávolabb áll, mert tárgyilagosan nézzük.

Viszont aki rajongó, na az...annak az alapja tényleg az irigység, imádat, közelükben lenni...aztán szektásodni

2019. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!