Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szabó Péternek nárcisztikus...

Szabó Péternek nárcisztikus személyiségzavara van?

Figyelt kérdés
Minden illik rá. Nem tudja elviselni a kritikát,irigy másokra,és betegesen azt hiszi hogy ő rá is irigyek. Aki másképp látja a világot attól menekül. Jó kommunikációs készséggel rendelkezik,nagyon jól beeteti a nézőit a manipulációjával. Mérhetetlenül egoista. Kitalált történetekkel próbálja fényezni saját magát. Mellesleg egy börtöntöltelék is volt. Tehát nem tudom hogy ő benne mit lehet szeretni.
2019. aug. 13. 12:45
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Szerintem engedjük el a témát. Az ilyeneknek hiába hoztok fel tényeket, érveket. Az hogy ezt ideírom is több idő mint amit megérdemelnek
2019. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Akkor hallgatom mivel fejlődjön egy ember?

Szakmai dolgokon túl?

Mivel fejlessze magát?


Mondjuk nem mi vagyunk elégedetlenek az életben hozzáteszem.


De kìváncsi vagyok nagyon akkor hogyan máshogy?

2019. aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Hát biztosan nem úgy kell fejlődni hogy egoista,modortalan,egész népet lenéző (Hát mert a Magyar irigy,igaz? Népbetegség mi? Egy olyanra akinek semmi gondolatai nincsen, eladta saját magát,másoktól veszi el az ötleteket,olyan emberekből él meg akit nagyon könnyű megvezetni, de azért ő kapja a pénzt,elmennek az előadásaira,és folytatják úgyanúgy az életet. Ő meg elmegy nyaralni. Tényleg Irigy vagyok. Rád is.) ember vagy. Ez nem fejlődés.
2019. aug. 13. 15:02
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Nektek nehéz elhinni, hogy léteznek emberek önálló gondolatokkal és képességgel hogy fejlődni akarjanak és hogy maguktól cselekedjenek. Akinek ehhez mások okoskodása kell, az nem is akarja igazán. Jöhettek a böszmeséggel hogy "én mit tettem le az asztalra" valószinű hogy többet mint a magyar átlag melósok, de senkinek semmi köze hozzá, főleg egy ilyen oldalon
2019. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%

Nézd meg hova jutnak sokan a nagy önálló gondolataikkal,csak menj ki az utcára nézzèl szét,mennyire elégedettek az emberek meg mennyire használják ki perspektívájukat.


Amùgy aki picit okos az befogadja más emberek gondolatait.

A vilàgban az marad van akinek magas a tanìthatósàgi indexe meg a változàsra való hajlama,itthon nagyon hiányzik mindkettő sajnos.


Tisztelet a kivételnek.

2019. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Jó de ettől még senkit sem jogosít fel arra hogy másokat lenézzen. Főleg nem egy népet. Még Bryan Tracy sem teszi ezt. Pedig az ötletek tőle vannak és mondhatni Bryan Tracy az aki a magyarokat motiválja. Nekem semmi bajom nincsen az önfejlesztéssel,csak Szabó Péterrel. Bryan Tracy jó könyveket ír. Nézegettem is videókat róla és ő egyáltalán nem egoista és nem néz le egy egész népet,nem hiszi mindenkire hogy irigy. Ennyi a különbség Bryan Tracy és Szabó Péter között.
2019. aug. 13. 15:24
 27/34 anonim ***** válasza:

Igen átvette tőle a gondolatokat az igaz,Brian Tracy volt a fő.


Nem rossz,de mèg tőle is van sokkal sokkal mèlyebb tudású csoport és ember.

Egy amerikai önfejlesztő klub ami messze veri szerintem mindkettőt.

Azok mélyebbre mennek sokkal.

Kevin Trudeau meg Andrew Carnegie tanításaira tudására épül.

2019. aug. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Szabó Péter kitalált magának egy személyiséget, amivel nagyon jól tud pénzt keresni. Szerintem a valódi énjét lehetetlen megismerni azok alapján, amiket mutat magából.
2019. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
21,pont így van
2019. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Amikor olvastam róla, hogy mivel foglalkozik, akkor onnan tudtam hogy kamu...

A sok hülye meg megveszi :D

2019. aug. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!