Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Mit tegyek ha nagyon asszociàlos vagyok viszont nem akarom elcseszni mégjobban a fiatalsàgom?

Szóval se a csajozàs se a haverkodàs nem megy. Talàn kicsit vàgyom rà de csak azért mert attól félek mikor öreg leszek megbànom, illetve unalmas minden. Hobbim sincs semmi. Mit tegyek màr igy is sok évet elcsesztem. Legalabb csajozni azért most màr valahogy kellenne. Egy csajra azért vàgyom. 27F

Keress kérdéseket hasonló témákban: fiatal, élet

aug. 14. 21:37  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

*asszociàlis

# 1/3Időpont aug. 14. 21:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Meg igy lehet meg is bolondulok elöbb utóbb.

# 2/3Időpont aug. 14. 21:38 Privát üzenet

Akkor lentről kezd, a hobbival!

Találj egy társas sportot, illetve egy nem sport jellegű társas szabadidős tevékenységet!

Vagy akár egy tanfolyamba kezdj bele, pl idegennyelv.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 15. 09:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
25 éves vagyok és nem volt fiatalságom, az elmúlt 8 évet vissza sírom. Hogyan szerezzek haverokat ennyi idősen?
24 évesen nem volt fiatalságom. Mi lesz a következménye?
Én sosem leszek vagány, már most érzem hogy sírva fogok vissza nézni a fiatalságom rá?
24 éves lettem és úgy érzem élményt a fiatalságom. Más is van ezzel így?
Elpazaroltam a fiatalságom 24 évesen?
Lányok, nőkhöz szólna a kérdésem. Nektek volt e, és ha igen, hány éves korotokban jelentkezett először az a nem igazán kellemes sőt inkább szorongató érzės hogy 'véget ért a fiatalságom'?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!