Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elpazaroltam a fiatalságom 24...

Elpazaroltam a fiatalságom 24 évesen?

Figyelt kérdés
Gyermekkorom óta csendes, visszahúzódó vagyok, nincsenek barátaim, csajjal még nem voltam, disco azt sem tudom mi az, átlagnál jobb intelligenciám van de sokra nem megyek vele

2019. ápr. 30. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Ne érezd így. Bármikor dönthetsz úgy, hogy elég volt ebből, csak határozd el magad, higgy benne és cselekedj másképp.
2019. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Még hányszor szeretnéd kiírni?
2019. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha neked így jobb hogy sajnálatod magad a nyolcvanadik kerdeseddel akkor igen el ! :)
2019. ápr. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már 70 is elmúltam, de sose voltam diszkóban, nyilván én is elpazaroltam....
2019. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem értem a feltett kérdésed. Attól, hogy "csendes" vagy és nem jársz "discoba" valamint nem voltál még "csajjal" az miért jelenti azt, hogy bármit is elpazaroltál? Mire gondolsz itt, milyen szempontból pazaroltad el?
2019. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"yermekkorom óta csendes, visszahúzódó vagyok, nincsenek barátaim, csajjal még nem voltam"


Attól még érezheted jól magad, csak pél egyedül


Én pl jobban szeretek egyedül eljárni. Nem kell msához alkalmazkodnom, kényelmesebb egyedül, alapjáraton szeretem a csendet, szóval jó érzés, hogy, ha nincs hangulatom a csevelyhez se fecseg mellettem valaki. Általában olyan helyekre megyek, ahova vihetem a kutyusomat. :)


Szóval attól, hogy nincsenek barátaid, nincs elveszve a fiatalságod.


***


"disco azt sem tudom mi az"


Ezen azzal tudsz változtatni, hogy felállsz és elmész. Egy barátnőm anno pl egyedül járt el. Én voltam Disco-ban, de annyira nem élveztem; a mai napig nem csábít, hogy menjek és kirúgjam a ház oldalát, mégsem érzem magam egy trottynak :D


***


"átlagnál jobb intelligenciám van de sokra nem megyek vele"


Mi a specialításod?


Szerintem a fiatalság nem arról szól, hogy bulizunk orrba-szájba és minden csajt leteper a pasi meg a haverjaival bohóckodik. A fiatalság arról szól, hogy fiatal vagy. Azt pedig élvezheted úgy is, hogy kihaszálod a magasabb intelligenciád és alkotsz, dolgozol egy projekten, stb.

2019. máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!