Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A németeknél ennyire szokásos...

A németeknél ennyire szokásos az egymás előtti meztelenkedés a középiskolás korosztályban?

Figyelt kérdés

Balatoni strandon az egyik ifiszállóban egy teljes német középiskolás csoport van, vannak vagy 30an. Különféle korúak de ugye mind középiskolás vagyis 14-18 között.

És kimennek a strandra majd ott a strandon egymás előtt öltöznek vetkőznek minden teketória nélkül. Fiúk lányok letolják a bugyit gatyát fel a fürdőruhát. Majd ki a vízből le a fürdőt fel az utcait. Nem szaroznak hogy bokor mögé vagy törülközővel takarják magukat. Fiúk lányok egymás előtt minden szarozás nélkül. Ja és a tanáruk /felnőtt kísérőjük is ott van velük.


Én nem vagyok álprűd csak eszembe jut hogy itt nálunk edzés után a fiú zuhanyzóban van aki azért nem zuhanyzik hogy a többiek ne lássák pucéran-és az csak fiú zuhanyzó!


Szállodatulaj azt mondja kinn Németo-ban ez kutya közönséges dolog, szót se érdemelne, sőt még moderálják magukat a német diákok hogy fürdőruhát húznak a fürdéshez és nem pucéran mennek be.

Állítólag az északi(bb) strandokon ez teljesen szokásos, pl átlag német strandon az nudizik aki akar és a kutya se foglalkozik vele.


Ez így lenne?

Az biztos hogy kinn voltunk spanyoloknál és ott a strandra bementem majd kinn egy tábla a strand közepén hogy „without clothing“ és onnantól fogva csak pucér emberek voltak , kerítés semmi, az ment jött ki be aki akart.



De azért képzeljük el itthon hogy egy magyar középiskolás csoport a strandon egymás előtt vetkőzik velük a tanárral. Még a híradóban is benne lenne, a tanár meg kb aznap előzetesben.


2019. aug. 16. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Igen, ez tök normàlis. Kepzwld itt a lehtobb furdoben a fwlnott reszen mindenki meztelen, medenceben, szaunaban, napozas kozben. Szerintem ez nagyon helyes, legalabb hamar mrgtanuljak a gyerekek elfogadni a testüket és nem szégyenkwzni amiatt. Kwpzeld Munchenben a varos kozepwn van az Angol park ahol meztelenul lehet napozni es furdozni a patakban, de ha akarsz lehetsz bikiniben is
2019. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nézd, táborban anno a csajok rendszeresen csoportosan rátörték a fürdőszoba ajtót az éppen fürdő fiúra, jól kiröhögték, lefotózták, a képeket szétküldték mindenkinek és utána pár napig mindenki szerencsétlenen nevetett (én is voltam "áldozat"). Cserébe mi is meglestük párszor őket. Szerintem Magyarországon a fitatalokban nincs belekódolva ez a nyíltság, hogy semlegesen tudjunk nézni az ellenkező nemre ruhátlanul (pláne amikor tombolnak a hormonok is). De ez szerintem annyira nem baj, felnőtt korra pedig úgyis mindenki kinövi :)
2019. aug. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

" felnőtt korra pedig úgyis mindenki kinövi :)"



Érdekes én nem nőttem ki, sőt...

2019. aug. 18. 19:57
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Ennek kellene lenni a természetesnek. Nem bujkálva öltözve, álszemérmesedni.
2019. aug. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Ennek kellene lenni a természetesnek. "


Azért nem tudom ha a te tizenéves lányod vetkőzne a felnőtt mondjuk 40-es tnára előtt (és viszont...) mint ebben a leírt esetben ius, akkor is ezt mondanád -e!!

Vagy 5 perc alatt már a rendőrségen vernéd a pultot hogy bilincsbe bilincsbe sajtó újság TV stb??

Na melyik lenne?

2019. aug. 20. 09:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Én naturista beállítottságú vagyok, nem zavar a meztelenség.

Öltözés, szauna, nudista strand.

Mi ebben a gond ?

2019. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Mi ebben a gond ?"


Akkor menj ki egy strandra pucéran és menj oda egy X gyerekhez hogy kisfiam kislányom nem húznád le a ruhádat? és utána beszéljünk a dolgokról hogy mi ebben a gond? Jó lesz így? Csak ugye ha ezt megteszed utána nagyon hamar egy rácsos intézményben leszel felügyelet mellett...

2019. aug. 20. 14:09
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha nem vernek agyon ott helyben persze.
2019. aug. 20. 14:10
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
Ott nem olyan prűdek, mint itt.
2019. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!