Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire vagytok elégedette...

Ti mennyire vagytok elégedettek magatokkal külsőleg és belsőleg?

Figyelt kérdés

Kort, nemet írjatok,

Kezdem én:Én 23/F, külsőre kb semennyire, nagyon sok mindenen szeretnék változtatni de mindenen úgy se tudok. Belsőre már inkább vagyok rendben a környezetem szerint is.



2019. aug. 16. 22:26
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

szeretem magam,de belso alatt mit ertunk? az ember belsoje rengeteg dolgot takar..

szeretem magamban hogy oszinte,egyenes,megbizhato,huseges,kreativ,humoros,es mely erzesu vagyok.Amit nem annyire kedvelek,hogy borzasztoan bunko,lekezelo,makacs,ironikus,gunyos,flegma ,lusta vagyok,es teszek mindenre..

szoval kb olyan 10/8

A kulsommel aranylag meg vagyok elegedve.Boven van ahova fejlodni,de szeretem mert teljesen kifejez engem.

10/9

24

2019. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Indoklás:

Külső: nem azért, mert topmodell lennék vagy bármi ilyesmi :D Mindennel elégedett vagyok magamon, nem változtatnék meg tulajdonképpen semmit. Vékony, sportos alkatom van, egészséges, tiszta bőröm, ápolt, hosszú hajam, stb.

Belső: hosszú lenne felsorolni. Makacs, kicsit lobbanékony, bizalmatlan, tapintatlan, éretlen...

2019. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Megszoktam már magam és hát mindenkinek vannak bajai, nem cserélnék senkivel.
2019. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
0%
Amit belsőnek hívsz, tehát a személyiséged, csak egy illúzió, amit gyerekkorod óta építgetsz magadban. Ha életedben nem is világosodsz meg, halálod pillanatában mindenképpen szertefoszlik.
2019. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok.Valaki kérdezte, nem Dia a nevem.
2019. aug. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Kib***ottul gyűlölöm magam. Ocsmány vagyok, alacsony, unalmas. Nem tudok kommunikálni a nőkkel.

Csak várom, hogy leteljen az életem.

30F

2019. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Arcra helyes vagyok de extrèm alacsonysàgot utálom belsõm gonosz Rossi fiùk táboràt erõsitem amit tetszik 36 f
2019. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 Lazy Lover ***** válasza:
*rossz
2019. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettővel maximálisan. A belsőmmel mindig is meg voltam nagyjából, a külsőmön sokat is dolgoztam de a mentalitásom is sokat változott a kinézetemmel kapcsolatban. Nagyon szeretem azt az embert aki ma vagyok.
2019. aug. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 29/N. Nagyjából 21-22 éves korom óta vagyok teljesen rendben magammal.
2019. aug. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!