Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire vagytok elégedette...

Ti mennyire vagytok elégedettek magatokkal külsőleg és belsőleg?

Figyelt kérdés

Kort, nemet írjatok,

Kezdem én:Én 23/F, külsőre kb semennyire, nagyon sok mindenen szeretnék változtatni de mindenen úgy se tudok. Belsőre már inkább vagyok rendben a környezetem szerint is.



2019. aug. 16. 22:26
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Belsőre oké vagyok, bár lehetnék kevésbé szorongós és még fejlesztésre szorulok. Külsőre elfogadtam magam, de nem vagyok mindennel elégedett, fogynom kell egy kicsit. Ennyi.


19L

2019. aug. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
60%

A kulsommel meg vagyok elégedve. Nyilván van nálam szebb is, de messze nem panaszkodhatom.

Belsőleg egy-ket dolog lehetne máshogy, más dolgokban viszont ritka jól sikerült vagyok 😁

2019. aug. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
60%

Lemaradt.


23L

2019. aug. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:

Én a belsőmmel abszolút. Tuti bennem is van idegesítő dolog, valami, ami a másikat az őrületbe kergeti, illetve vannak hibáim, amiken igyekszem változtatni.


A külsőmmel kevésbé vagyok elégedett, de próbálom elfogadni és nem mindig azzal törődni, hogy mi nem szép, sokkal inkább azt kiemelni, ami számomra szép és ez ad önbizalmat, ami reményeim szerint kisugárzik. :)

2019. aug. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Belső tulajdonságok terén mondjuk 8/10, mert igazából a makacsságon , rendetlenség én, meg az érzelgősségen felül csak azt rühellem, hogy nem tudom jól leplezni az érzelmeimet, már túl őszinte vagyok.


Kinézetre olyan 5/10, utálom, hogy olyan tejfehér vagyok, de valaki meg erre indul be és hogy kb. sporttal is ilyen asszonyos alkatom lenne. Vagy a mellbimbóm a mellem alján helyezkedik el, de emiatt még senki se menekült világgá, sőt, megkaptam, hogy ahhoz képest, mekkora mellem van, egy szavam nem lehet a formájára-amíg nem szoptatok, addig tuti-.


25/N

2019. aug. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Külsőleg: Tízes skálán kereken 0

Belsőleg: Tizes skálán 8-9


34/F

2019. aug. 17. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Külsőmmel nem vagyok elégedett, de ennek a belsőm az oka. Nagyon lusta vagyok. Azbolyan dolgok, amikhez nincs kedvem, rendkívül nagy energiabefektetést igényelne.


Tehát pl hiába imádok főzni... azt kitalálni, hogy minlegyen a kaja, kész kínszenvedés. Ráadásulbát kéne állnom tejtermékmentes diétára, amihez szintén nincs kedvem.

Sportokat is szeretem, de rendszeresen eljárni edzeni?? 😃😃 óóhh... mondjuk sajnos az van, hogy imádok úszni, de tegnap is fújt a szél, hullámzott a víz, és 20 perc után meguntam. Klóros medencét meg ki nem állhatom. Szóval kifogást könnyű találni mindig.

Tehát ha nem lennék lusta, akkor nyilván már rég elégedettebb lehetnék a testemmel is. Étrend rendberakná a bőrömet, az edzéssel pedig leadhatnék 5 kiló felesleget, és helyére jöhetne 5-8 kilónyi izomzat. Akkor nagyon jól tudnám érezni magam.


Ha valakinek volt ilyen személyisége, akkor szívesen várom a javaslatokat, hogy mit lehet tenni lustaság ellen! 🙂

Kötelezni szoktam magam persze, de most épp nincs pénzem úszóbérletet venni (Meg nincs is értelme, amíg tudok természetes vízben..)

2019. aug. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Szeretem magamat, de nem teljesen és nem igazán őszintén. Külsőleg és belsőleg is próbálok változtatni azon, ami nem tetszik.

Nem szeretem, hogy alacsony vagyok, sajnos kénytelen vagyok elfogadni, de a testem formálható. Már nem kergetek ideákat, hogy így meg úgy akarok kinézni, magamból akarom kihozni a maximumot, nem mássá válni. Ugyanez belsőleg, csiszolni kell pár tulajdonságomat. Sokat foglalkozom személyiségfejelsztéssel és mindig figyelek a belső folyamataimra, így nagy nehezen, de a tulajdonságaimra is tudok tudatosan hatással lenni. Elég hosszú út ez és valamilyen szinten szomorú, hogy sokan csak akkor leszünk magunkkal elégedettek, ha már bizonyos dolgokat elértünk.

2019. aug. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Jaahh, és elégedettséget nem írtam.

27-es vagyok.


Lustaságon kívül már nincs különösebb gondom magammal, tehát:

belső 9/10

Külső 6/10


Már ami az elégedettséget illetni. Ha lustaságomat legyőzném, akkor hamar 10/10 tudna lenni minden, mert más jelentős problémát nem tudok magamban 🙂

2019. aug. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:

Teljesen jól érzem magam.


38/N

2019. aug. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!