Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy babát kifejezetten...

Ha egy babát kifejezetten csinos, formás, jól öltözött anyukával láttok, akkor arról mi jut eszetekbe? Ti elégedettek vagytok magatokkal külsőleg?

Figyelt kérdés

Milyen gondolataitok vannak? Pozitív, vagy negatív?

Baba alatt akár egy pár hónapos pici babát értek.

Az elégedettség pedig alatt azt, hogy teljesen, vagy nagyjából tetszik nektek a külsők.

Nem írom le az én véleményemet, vagy első gondolataimat, mert nem akarok befolyásolni.


2009. jún. 17. 10:48
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, elégedett vagyok nagyjából magammal, legalábbis annyira biztosan, mint a baba előtt. Én egyébként a pénzes anyukákat szoktam nézni és elgondolkozni, hogyan élhetnek. Szinte többet foglalkoznak a külsőségekkel, mint magával a gyerekkel.

Azért szívesen kipróbálnám a gazdagságot.

2009. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%
Én általában irigykedve nézem a nádszálvékony anyukákat.De aztán mindig arra jutok,hogy olyan vagyok,amilyen,próbálok igényesnek lenni a lehetőségekhez képest,és a lényeg,hogy a fiam gyönyörű és mindig csinos!
2009. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok elégedett magammal,67 kilóval kezdtem a terheséget,lett bőle majdnem 20 kiló plusz,szülés után elkezdtem lefogyni,de hamar visszajött,és most 84 kiló vagyok!Hiába szoptatok már 5 hónapja rólam nem lemennek a kilók hanem föl jönnek : ( Irigykedve nézem azokat az anyukákat akiken nem is látszik,hogy szültek,mert kb 45 kilósak!A hasam is iszonytosan néz ki teljesen szétrepedt nagyon vastagon,és nem igazán halványodik!

De mivel jönn a kistesó,majd nemsokára ezért majd a kövezkező szülésem után elkezdet fogyókurázni,meg ilyenek,addig felesleges,hogy aztán megint pár hónap alatt visszajöjjön!Hát nálam ez van!

2009. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
31%

Ha nádszálvékony anyukát látok pici babával, akkor az az első gondolatom, hogy nem szoptat, fontosabb neki az alakja. Persze, ha megkérdeznénk róla, biztosan mást mondana. Pl., hogy neki nem volt teje. Na persze, majd elhiszem. Összességében egy önző anyát látok. Bocs, ha valakit megsértettem, de az volt a kérdés, hogy mi jut eszünkbe, és nekem ez...

Viszont ha egy egy csinos, de nem gebe, tehát természetes kinézetű anyukát látok, akkor csak jó gondolataim vannak.

2009. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 vav22 ***** válasza:
84%

Nekem pozitív a véleményem, ha egy csinos anyukával látok egy kisbabát. Attól, hogy valaki anyuka lesz igenis adjon magára és maradjon nőies. Ez alatt nem azt értem, hogy nézegesse magát órákig a tükörbe, de ugyanaddig tart felvenni egy csinos nacit, felsőt mint egy lazábbat (persze ez már ugyestílusfüggő is kinek mi jön be) és pár perc feldobni egy kis sminket. Nem hiszen el,hogy valakinek nincs öt perce. De szerintem meg kell találni az arany középutat. Foglalkozzon magával az anyuka, de ne vigye túlzásba, mert a gyerek az első. Természetes ha a gyerek sír, nyügös , hisztis akkor ne a sminkjével legyen elfoglalva...

Én most 34 hetes terhes vagyok, és nagyon remélem hogy a kezdeti nehézséges után sikerül belerázódni a dolgokba, én nagyon büszke lennék magamra, ha sikerülne. Most nagyon nem vagyok megelégedve a külsőmmel. Nem tudom magam ilyen pufi fókának elfogadni, de tudom hogy ez most természetes így nem foglalkozom vele. :-)

2009. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
32%
11:00 teljesen egyetértek veled,én szoptatok és tudom,hogy ha elkezdenék esetleg "nem enni" akkor lehet tejem se lenne!Inkább vagyok malac : ) mint,hogy az alakom miatt ne szoptassam a kicsikémet
2009. jún. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen kicsit irigykedünk,de lehetűnk mi is ápoltak ée jól öltözöttek,manapság bőven van választék nagyobb méretekből.Reagálva az előzőhöz ,nem hiszem akinek több pénze van és többet megengedhet magának,az kevesebbet foglalkozik a gyerekével.
2009. jún. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
86%

Ha egy formas anyukat latok aki csak most szult, akkor arra gondolok, hogy milyen szerencses alkat! De jo neki.

Szerintem ha egy no szerencses alkatu, akkor szules utan felveheti a terhessege elotti ruhakat, elmegy fodraszhoz, smink es mar jol is nez ki!

Na de ha valaki sok plusz kg-val megy haza a korhazbol szules utan, akkor? Neki nem ennyire egyszeru a helyzete. Ruhatarcsere, es a lelki gondok a sulyok miatt mind az anyuka arcan, kedven latszanak, nem?

2009. jún. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 vav22 ***** válasza:
94%
Szerintem egyáltalán nem biztos, hogy aki nádszálvékony nem szoptat. Például anyukám 42 kg volt mikor teherbe esett 20 kg-t szedett fel le is ment róla, szóval újra jó vékony lett és szoptatott rendesen. Egyszerűen ilyen alkat. Ez most nem rosszindulatú megjegyzés akart lenni, csak azért írtam le, hogy egy picikét védjem a nagyon vékony anyukákat, mert soha nem lehet tudni ki miért olyan... Nem mindenki koplal, biztos van olyan is , de mások meg szimplán alkatilag olyanok.
2009. jún. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
47%
Én sosem voltam vékony testalkatú. 63 kiloval kezdtem a terhességem, 75re híztam. Most 5 és fél hónapos a kicsi, és szoptatom, és én már visszafogytam a 63 kilora, de nem fogyóztam vagy hasonlók, mert nekem a baba a fontos! De ha meglátok egy anyukát csinosan, akkor nem mindig pozitív az első benyomásom!
2009. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!