Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ázsiai pasiknál milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ázsiai pasiknál milyen lanynak lehet esélye? Külsőleg értem.

Figyelt kérdés

2019. jún. 28. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ázsia óriási, a népesség szintén óriása, az ízléskülönbség meg hihhhetetlenül óriási.

...

2019. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Japán,kínai,koreai,mongol pasikra gondoltam.
2019. jún. 28. 17:33
 3/15 anonim ***** válasza:
28%

Aki jól néz ki gyömbérrel, fokhagymával vagy kurkumával.

32/f

2019. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Rágerjedtél biztos valami kpop fiúbandára. Hát azoknál max a hozzájuk hasonló "sztárocskák".
2019. jún. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem is gerjedtem rá semmilyen zene csapatra...
2019. jún. 28. 18:05
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Amit én észrevettem, a kék szemű lányok (ha amúgy is szépek), tetszeni szoktak nekik.
2019. jún. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

Kékszemű szőke nagy mellekel!


De kpop... az nagyon mű... a férfiaknak szinte teljesen el van deformálodva a szexualitásuk.... idejük sem lenne rád, szerződés is tiltja a kapcsolatot mert karrier romboló főleg ha az egy külföldi nyugati lany... nem kockáztatnak főleg most hogy botrányok vannak Koreában....

2019. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Elsőként megjegyezném, hogy egy Banglades és Pakisztán is ugyan úgy Ázsia. Nem helyes kirekeszteni még ha te csak a "menőbbekre" is gondoltál.


Az ázsiaiak általában alacsonyabbak. A legtöbb helyen a hagyományos családmodell van érvényben ahol a férfi a dolgozó, védelmező szerepet tölti be. Ezért egy magas, erősebb csontozatú lánynak kevés esélye van párt találni. Ha már egy alacsony, vékony lányról van szó, akkor az aranyos babaarc előny. Öltözködésben legyen csinos, de visszafogott.

2019. jún. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8%
jó de a világ 80% nem mondja az indiait meg pakisztánit no meg iránit ázsiainak... ahogy itt a cigányokat sem mondják feketéknek holott azok... ez nem kirekesztés csak az ázsiai az kelet ázsiait jelent!
2019. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A cigányok nem feketék, hanem barna bőrűek (de van fehérbőrű is).

Akkor te egy indiai minek mondod? Európainak vagy afrikainak? Esetleg szerinted India egy külön kontinens?

2019. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!