Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiú létemre (22/f) nem szerete...

Fiú létemre (22/f) nem szeretem a sört, utálom a focit, és egy kukkot nem értek az autókhoz. Ez olyan nagy baj?

Figyelt kérdés

Mindig azt kérdezik, hogy fiú vagy egyáltalán? Nem vagy meleg? (Nem, nem vagyok, 100%-ban hetero vagyok)

Milyen fiú vagy te?

(Ami azt illeti, szinte semmilyen alkoholt nem iszom. Nagy ritkán (kb 1-2 havonta egyszer) megiszok egy cidert azt ennyi. Sört azért nem szeretem, mert keserű. Bort se szeretem, nekem még az "édes" bor is száraz. A tömény alkoholok kaparják a torkom, stb. Ha nagy ritkán megsizok valamit, akkor csak cidert, mert az finom nem édes, nem keserű, nem száraz, nem érzem rajta az alkohol ízét, és alkohol szagú sem leszek utána. Ekkor is jönnek a kérdések: "Cidert? Azt a csajok isszák!" Most ez olyan baj? Meg az, hogy utálom a focit, az autókhoz meg egy kukkot nem értek?

Ezek miért lennének bajok? Persze a fiúk/férfiak (én még fiúnak gondolom magam) 99%-a (legalábbis akiket én ismerek) szeretik a sört, értenek, még ha nem is nagyon, az autókhoz, és ha nem is feltétlenül rajonganak a fociért (1-2 igen), mindenképpen figyelemmel kísérik, a legtöbbnek kedvenc csapata is van.

Engem abszolút hidegen hagy a foci, a sor, meg az autók.

Velem lenne a baj?



2019. aug. 17. 15:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
"Otthon elkötögetsz egy sálat, vagy csak pletykázol?" Rengeteg pletykás férfi van...trollocska.
2019. aug. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#10 ez tetszett amit leírtál :D nem mellesleg egyetértek vele.

Ritka ám az olyan nő, akivel értelmes témákról lehet beszélgetni - pl. hogy hogy működnek a plazmafegyverek, létezhet-e az Érmelléki Kuglófember, mi történik, ha valaki egy fekete lyuk közelébe kerül és beszippantja a szingularitás, miért ilyen görények a mai munkáltatók stb. Hát ezért is vagyok egyedül :D

2019. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Van érdeklődési köröm. :D Sportot úgy az egészet annyira nem követem, én kerékpározom sokat, de nem követem a kerékpáros versenyeket meg híreket. Haverokkal ha ritkán beülünk valamire akkor a ping-pong, darts, stb előkerülnek, azokat szívesen csinálom.

Általában tudományos, csillagászati cikkeket olvasok, mint sem hétköznapi, szürke híreket. Ez megy szabadidőmben, meg sokat sakkozom és kerékpározom.

Nem my little pónit nézek. :D

2019. aug. 17. 17:31
 14/18 A kérdező kommentje:

#12

Én is pontosan hasonló témákon lovagolok, sőt, itt gyíkon a tudományos témákban mozgok inkább, meg a munkahely témákban.

Sőt, pontosan hasonló tudományos témák érdekelnek. :D

Natgeo-n, Discovery sience-en, stb-n szoktak ilyen dolgokat nézni. Bár a kedvenc műsoromat, az "Így működik a Világegyetem" már levették, egyik csatornán se láttam. Kedvencem még Jim Al-Khalili féle "Minden és semmi" sorozat, bár csak kettőt láttam eddig.

De ez már erősen off. :D

2019. aug. 17. 17:37
 15/18 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem a sört,meg úgy semmilyen alkoholt nem iszok.

Nem érdekel a foci,unalmasnak találom.Már a hangjától is ki lehet kergetni a világból.

Nem érdekelnek az autók,persze megnézek egy szép autót,ami ránézésre modern,élénk színű,de különösen nem érdekel,hogy milyen alkatrészekből áll,mennyit fogyaszt,stb.

Nem is szeretnék még jogosítványt sem,mert nem érdekel a vezetés sem,jobban szeretem a tömegközlekedést.


Amit szeretek

Nesquick kakaó

Tenisz

Testépítés

Amerikai filmekben a metrós jelentek,amikor éjszaka utaznak pl metróval vagy vonattal.(Persze nem ilyen lepukkanttal)


31/f meleg.

2019. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem fontos annyira, nem baj, viszont válasz más elfoglaltságot helyette, és légy benne jó.
2019. aug. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna ki a kérdést.
2019. aug. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az alkoholt (kivéve a Strongbow-t, abból is az almásat, a kollégáim szerint az csak üdítő, nem alkohol :D), utálom a focit, viszont autóbuzerátor vagyok. Van ilyen, senki sem egyforma. Én is anno magamban kerestem a hibát, de rájöttem, hogy ez így van rendjén. Legalább kevesebb az esély arra, hogy később alkoholistává válsz, fogd fel pozitívan :D 21F
2019. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!