Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon szeretem a hajvagos...

Nagyon szeretem a hajvagos videókat nézni. Miert?

Figyelt kérdés
Soha nem tudtam, hogy mi akarok lenni, már ittvagyok 19 éves és még mindig nem tudom. Nem nagyon van kedvem semmihez. Az utóbbi időben azonban elkezdtem férfi hajvagos videókat nézegetni és akár órákig is képes vagyok rá. Érdekelnek nagyon a divatos frizurák. Szerintetek lenne értelme megprobalkoznom vele? Másik meg, hogy haverom folyton piszkal vele, hogy csak a meleg ferfiakbol lesznek fodrászok, de én nem vagyok meleg, de nem érti meg.
2019. júl. 21. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha neked ez tetszik, csináld. Bár a fodrászat kicsit nehezebb azért mint amit a videók mutatnak, de szerintem nyugodtan vágj bele, ideje is már. A barátodat meg szard le, az a barát nem igazi barát aki nem támogat.
2019. júl. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit a haverod mond, az úgy hülyeség, ahogy van. Még pont időben vagy, hogy elkezdd tanulni. A régi borbélyok mind férfiak voltak, és egyik sem volt meleg. Legalábbis nem olyan látványosan, hogy bárki észrevette volna. Az, hogy csak a férfi fodrászat érdekel, semmit nem jelent. Lehet belőled akár még mesterfodrász is. Azt viszont nem tudom, hogy indul-e CSAk férfifodrász OKJ-n valahol is az országban. Ennek nézz utána a neten.
2019. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hopp valaki rátalált a hivatására és ezzel együtt az első idiótára aki megpróbálja visszahúzni :D gyönyörű, az ilyen sztoriktól mindig izgatott leszek h vajon beteljesül-e :D
2019. júl. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia nyugodtan vágj bele!

Én is így kezdtem...

Nem volt a környéken jó fodrász gondoltam ki próbálom. Én is elkezdtem nézni videókat kb. 1 héten keresztül napi 4-5 óra hosszát rá áldoztam a szabadidőmből.

Vettem egy hajvágó gépet remington hc5035 (ezt a gépet ajánlom neked is). Továbbá vettem ritkító ollót, kontúrvágó gépet.

Az eredmény az fantasztikus végre volt egy kis sikerélményem az életben :D

Totál meg érte a befektett pénz mert soha nem kell fodrászhoz járnom. A rokonokat is én nyírom. A saját hajad megnyírása lassabb folyamat akár 1 óra is el egy vele 2 tükör szükséges hozzá. Ajánlom hogy youtubon keress rá erre: selfcut.

Így lesz majd egy elképzelésed hogyan kezdj bele.Ajánlanám 360jeezy videóit én sokat tanultam tőle.

Az én kedvenc frizurám a skin fade. Nagyábból 3. hajvágásomnál mertem neki vágni és meglepően jól sikerült.

És ez hogy egy fodrász homokos az egy baromság!!!

Ha tehetném biztosan fodrásznál tanultam volna sulis éveim alatt.

2019. okt. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
*fodrásznak tanultam volna bocsi a hibáért
2019. okt. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!