Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok màshol enni, csak...

Nem tudok màshol enni, csak itthon. Megoldàs?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet,hogy nem tudok etteremben,parom szuleinel,nagymamajanal enni,mert mindig azok jut ak eszembe,hogy undorodom a villatol,mert nincs naluk mosogatogep es a nyalas szivacsukkal mossak el a villat vagy a kanalat. Es a villa fogai kozott ilyen barnas lerakodast szoktam latni. Egyszeruen nem tudom bevenni a szamba. Tanyerrol sem szeretek enni,mert tuti azt is a nyàlas szivaccsal mostàk el. Pohar ugyszinten. Nem akarom,hogy megharagudjanak ,de multkor lenyomtam valami likort a nagymama poharabol es egesz ejszaka hanyingerem volt es ment a hasam. Nem akarom mégegyszer ezt atelni. Jovoheten megyunk a szulokhoz. Allandoan mondjak,hogy egyel-egyetek. Rohadt idegesito. Hagyjanak mar. Nem akarok ott enni. Itthon tudok enni,ami tudom h jol el van mosva/fertotlenitve a mosogatogep altal. Kerlek segitsetek,hogy ne utaljanak meg. Mit talaljak ki? Nem tudok naluk enni ,meg etteremben sem.

#Otthoni eves
2019. aug. 18. 12:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A.: Ne menj.

B.: Mond, hogy beteg vagy, és magadnak mosd el a cuccokat, kaja előtt és után.

C.: Vigyél eldobható cuccott, és mond meg, hogy igénytelenek. (Mondjuk ezek után az étteremben tuti bele köpnek a kajádba.)

D.: Vegyél nekik antibakteriális mosogatószert.


Ja, és tudod, hogy mi van egy mosogatógépben? Szerintem a hypos víz a legjobb, nem törölve, simán leszáradva.

2019. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálhatsz csak tüneti kezelést. Bátran vigyél magaddal saját étkészletet! 🙂
2019. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hat nem tudom. a mosogatogepben szerinted egyaltalan nem kerul apukad nyala a te tanyerodra mondjuk? gondolj arra, h a szivacson van mosogatoszer ami fertotlenit, tehat nem maradnak az evoeszkozok "nyalasak". az mar mas kerdes, ha ok nem mosogatnak el rendesen es kaja maradekos marad a villa pl. az tenyleg rohadt undi. miert nem mosol el magadnak egy villat kajalas elott? azt meg valahogy ki is lehetne magyarazni anelkul, h megsertodjenek. csak ne szivaccsal, hanem a kezeddel mosd el, ha mar az szerinted nyalas. bar kicsit mar tul finnyas vagy.
2019. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Anyukamnal jo izuen eszek,mert ott van mosogatogep. Csak a parom nagymamajanal nem tudok,mert latom milyen undorito elhasznalt szivaccsal mossa el az evoeszkozoket,poharakat,tanyerokat. Nem tudom magamnak elmosni nala,mert mire megyunk mar mindent kikeszit a nappaliba. Nem tudok felallni az asztaltol es elballagni egy villaval,hogy megyek elmosni. Megsertodnenek.
2019. aug. 18. 12:16
 5/15 A kérdező kommentje:
Itthon csak a parom meg en lakunk. Max a kettonk nyala keveredik a mosogatogepben. De a mosogatogep azert jo,mert elmossa,aztan elobliti ,ugye akkor mar nincs nyal es a vegen szarit forro levegon. Minden bakteriumot megol. Nalul meg csak a langyos vizzel es a nyalas shivaccsal valo mosogatas megy...undiiiiii :( kerlek segitsetek mit talaljak ki.
2019. aug. 18. 12:18
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Vegyél nekik mosogatógépet, ha ilyen finnyás vagy. 🤷🏻‍♂️
2019. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam se tudnál enni, mert nem adnék. Ritka bunkó vagy.
2019. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Panelban laknak,nem fer el nekik.
2019. aug. 18. 12:32
 9/15 A kérdező kommentje:
7# Hidd el,hogy akkor lennek a legboldogabb,ha nem kinalnanak meg egy pohar vizzel sem. Te lennel az en emberem.
2019. aug. 18. 12:33
 10/15 anonim válasza:
Ejtsd le "véletlenül" a villát a földre. Aztán bocsánatot kérsz és viheted is mosogatni.
2019. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!