Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 20 éve vásároltam márka...

DiabloCorsa kérdése:

20 éve vásároltam márka képviselettől itthon új autót.1 hónapja eladtam és most derült ki hogy a szélvédő alatt látható "alvázszám" nem azonos a homlokfalon lévő alvázszámmal. Megoldás?

Figyelt kérdés
Az alvázszám mindenhol jó, kivéve a szélvédő alatt látható szám. Az más, azonos márka azonos típusának a száma, más motorral. Az autó kb.10x volt így vizsgán és "eredet" vizsgán is átment. Az új tulaj aggódik.
2019. jún. 22. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Ha használtan vetted akkor buherálták már akkor.
2019. jún. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha nem olvastad el, inkább ne írj semmit!
2019. jún. 22. 09:16
 3/8 anonim válasza:
0%

Lehet, hogy a szélvédő üvegét kicserélték úgy, hogy nem is tudtál róla?


Ha pedig nem, akkor gyári hiba, összekeverhették a szélvédő üvegét, ezért a vizsgán és az eredetvizsgán nem lehetett probléma, mert az cserléhető. A vevő majd megnyugszik, ha ezt tapasztalja.

2019. jún. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szélvédő csere volt. A szám nem az üvegben van!!
2019. jún. 22. 09:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Emberek, az alváz szám nem az üvegben van hanem alatta...


Ez lehet gyári hiba vagy akár a kereskedő mokolasa (szállítás sérült kocsikat is el kell adni...).


Ezzel kb semmit nem tudsz kezdeni, de azt csodálom, hogy eredetvizsgan nem bukott ki....

2019. jún. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
Mit okoskodsz, akkor lett volna eszed és ekkora arcod hogy figyelj mindenre. Ne engem oktass ki !!!
2019. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pedig a kérdezőnek igaza van, ha nem tudsz olvasni inkább ne szólj hozzá.


Minden bizonnnyal gyári hiba lesz, más aligha lehet. Ennyi idő távlatából aligha tudsz már ezzel mit kezdeni, de nem is biztos hogy kell. Ha átment az eredetiségvizsgálaton, akkor én hagynám. A vevő meg hiába aggódik, az autót megtekintett állapotban vette meg, sem az átírásnak sem a rendeltetésszerű használatnak nincs akadálya, tehát nem lehet semmiféle igénye veled szemben.

2019. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1-es, a kérdezőnek van igaza, te egy nagy gyökér vagy. Ő leírta hogy márkaképviselettől vette újonnan, képes vagy ezt felfogni? Nem használtan vette te fogyatékos.
2019. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!