Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok màshol enni, csak...

Nem tudok màshol enni, csak itthon. Megoldàs?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet,hogy nem tudok etteremben,parom szuleinel,nagymamajanal enni,mert mindig azok jut ak eszembe,hogy undorodom a villatol,mert nincs naluk mosogatogep es a nyalas szivacsukkal mossak el a villat vagy a kanalat. Es a villa fogai kozott ilyen barnas lerakodast szoktam latni. Egyszeruen nem tudom bevenni a szamba. Tanyerrol sem szeretek enni,mert tuti azt is a nyàlas szivaccsal mostàk el. Pohar ugyszinten. Nem akarom,hogy megharagudjanak ,de multkor lenyomtam valami likort a nagymama poharabol es egesz ejszaka hanyingerem volt es ment a hasam. Nem akarom mégegyszer ezt atelni. Jovoheten megyunk a szulokhoz. Allandoan mondjak,hogy egyel-egyetek. Rohadt idegesito. Hagyjanak mar. Nem akarok ott enni. Itthon tudok enni,ami tudom h jol el van mosva/fertotlenitve a mosogatogep altal. Kerlek segitsetek,hogy ne utaljanak meg. Mit talaljak ki? Nem tudok naluk enni ,meg etteremben sem.

#Otthoni eves
2019. aug. 18. 12:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Étteremben is mosogatógépet használnak.xd
2019. aug. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha neked jobb a békesség az éhenhalásnál, akkor tegyed csak bátran 🙂
2019. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Vagy csak gondolj arra, hogy immunerősítő.
2019. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A fő kérdést elolvasva azt hittem, allergiás vagy, és az a baj, hogy nem alkalmazkodnak ehhez a rokonok.


Néha én is kapok olyan evőeszközt rokonoknál, amin jó nagy dzsuva éktelenkedik. Én olyankor szó nélkül felállok, és leöblítem.

Persze kérdés, mennyire érzed magad otthon párod rokonainál. Anyósomnál, testvéremnél, szüleimnél én megteszem ezt, mert eléggé otthon érezhetem magam náluk, de ha nagyon ritkán látott rokon lenne, lehet, engem sem vinne rá a lélek.

Csatlakozom azokhoz, akik azt mondják, hivatkozz az egészségedre, és vigyél magaddal saját evőeszközt.

2019. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mond, hogy nem vagy éhes és ne egyél.
2019. aug. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!