Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Karrier, vagy anyagi szinten...

Karrier, vagy anyagi szinten mit szeretnétek elérni az életben? Pocsék önéletrajzzal nehéz elhelyezkedni - ha jönne egy jó lehetőség megragadnátok?

Figyelt kérdés

Én saját szigetet szeretnék a Karib-tengeren, de nekem mindig meredek elképzeléseim voltak :) Alapvetően beérném egy családi házzal, ahol jól ellennénk a leendő párommal, gyerekeinkkel.


Vállalkozó vagyok, titkárnőt kerestem, azt a jelentkezőt vettem volna fel, akinek mondhatni a legpocsékabb önéletrajza volt (névtelen suli, sok rövid egyszerű munkahely, se jogsi, se nyelvtudás), mert dolgozott több konkurenciánál, és az információ hasznos árucikk...

Lényeg, hogy az illető elvállalt egy másik "nem nyugdíjas" állást (kórházi mosoda), és egyszerűen nem értettem miért nem ragadja meg a lehetőséget, hogy egy normális helyen dolgozzon?


2019. aug. 19. 09:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%

Nekem ezek:

-Prémium német autó: S5 aztàn egy Porsche Carrera 4S

-Egy penthouse lakás vagy csalàdi ház párommal

-Luxus nyaralások èvente 3 legalàbb

-Luxus wellneszek

-Vezetői karrier ami sok kiküldetèssel tárgyalással jár(német és angol nyelven)

-Mellette IT tanácsadàssal,emberek közvetítésèvel akarok foglalkozni külföldi projekteken

-Több milliòs megtakarítás,portfoliók

-MSc diplomàt befejezni

-MBA diploma komolyabb egyetemen

-Sportban magasabb szintet hozni.


Nekem ezek kérdező.


Nem tudom lehet beijjedt az a csaj tuti,nincs önbizalma meg önbecsülése beérte a sz_rabbal,sajnos van ilyen.

2019. aug. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Igényeid aztán vannak...


Én (40 évesen) beérem havi 300 nettóval, egy 6 éves Golffal, egy kis családi házzal, évi egy háromnapos, belföldi nyaralással. Egyébként van két szakmunkás bizonyítványom, két emelt szintű okj-s végzettségem, meg két diplomám. Családom nincs, szerettem volna, de sajnos így hozta az élet...


Neked, kívánom, hogy teljesüljenek a vágyaid, vagy ébredj föl mihamarabb, és vedd ki a kezed a biliből!

2019. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

A több konkurenciánál is dolgozott hölgy esetében pedig lehetséges, hogy a korábbi munkaadói esetében titoktartási kötelezettség terhe alatt van.


Egyébként a terveid megvalósításában úgy nagy vonalakban hol tartasz?

2019. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%

2-es no komment undorìtó MAGYAR mentalitás gratulálok.

Ülj le egyes.

Ezért gyűlölöm a fajtànkat(magyarok 90%-át).

Az,hogy te beéred valamivel lelked rajta,de semmi jogod sincsen mást.kinevetni az àlmaiért.

De tudod mit mi akkor is megcsinàljuk,hogy a sok barom balkàni nyomi irigykedjen és pukkadjon meg.


Olvasd el Napoleon Hill - A siker törvénye 16 leckében,4 kötet.

Rád fèr.

2019. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Ja lemaradt 2-eske 300e nettót a kezdő 22 èves programozó kollégàk kapnak már bocsika,igen jól olvastad sőt 350e nettót is megadják.

Ismétlem KEZDŐként.

2019. aug. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

#5:Neked mi bajod? Semmi rosszat vagy sértőt nem írt az àltalad említett válaszoló. Ez a direkt kötekedés nagyon undorító már. Igen tudjuk, te 10 évesen is nettó 500-at kerestél és egyedül laktál.

Hiába szólogatsz be másoknak, ő legalább nem álomvilágban él, és ahogy olvasom elégedett az életével. Ezért bántani valakit... felfoghatatlan komolyan.

2019. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
#5! Köszi!
2019. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%

A ,,bilibe lòg a kezed" ezen akadtam ki.

De látom te is csak beszólni tudsz.

Milyen álomvilág?

Miért ne èrhetnè el?

Ez a baj itthon elkèpesztő,nem csodàlom menekülnek az emberek onnan amint tudnak.


Mondom Napoleon Hill A siker törvénye 16 leckèben,neked is javaslom elolvasni.

2019. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#8: Te hány éves vagy egyébként? :D Mert önerőből a te kívánságaid se 2 év alatt fognak teljesülni. Hány év munkatapasztalatod van? Köszi de nem fogok semmi ilyesmit elolvasni, mert van elég dolgom, és nekem is vannak reális céljaim. Ja meg itt gyakorin csak a programozó àllás létezik :D Mindig ezzel dobálózik mindenki. Mintha más munkahely nem lenne :D Úgyhogy ne másokat gúnyolj a hülyeségeddel, aminek abszolút semmi értelme.
2019. aug. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

Ne is olvass mèg a végèn fejlődni fogsz aztán picit nyugatiasabbà vàllnàl meg nyitottabbá.

30 felett vagyok amúgy,rengeteget dolgozok is a cèlokèrt minden szinten.

Nem is mondtam 2 èv alatt fogom egy szóval se,amúgy ezek nem olyan elrugaszkodott dolgok amiket èn ìrok,nyugaton ezek középosztálybeliek picit feljebb.

2019. aug. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!