Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik végzettséggel lehetne...

Melyik végzettséggel lehetne több pénzt keresni, jobb karriert elérni: mechatronikai mérnök vagy pénzügy?

Figyelt kérdés
Mi miatt?

2019. márc. 20. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak a pénz dominál, nem pedig érdeklődési köröd: akkor egyik sem.

Milyen karrierre gondolsz, ha csak papírod van valamiről de kedved és tudásod nincs?

2019. márc. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érdeklődésem mindkettőhöz van. Idén érettségizem és mindkettőt megjelöltem. A sorrenden viszont még tudok változtatni. De emiatt ezen gondolkodom állandóan, hogy melyik lenne a jobb választás. Koromnál fogva kevés tapasztalatom van mindkettőről, ezért írtam ki a kérdést, hogy többet látott emberektől kaphassak tanácsot.
2019. márc. 20. 08:51
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Hát a kettő azért elég távol áll egymástól. Engem a pénzügyek nem érdekelnek különösebben, szóval biztosan mérnöknek mennék. Egyébként meg az, hogy pénzügy abszolút nem konkrét szakterület, a mechatronikai mérnök már inkább. Egy pénztárost is mondhatunk pénzügyesnek meg egy főkönyvelőt is. Azért nem mindegy!
2019. márc. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy időben picit eltolva egymástól, esetleg nappali / levelező megoldásban.. mindkettő? Amikor elkezdesz majd állást keresni, így két terület hirdetéseire is beadhatnád a pályázatodat, azaz dupla eséllyel indulnál, mint egyébként. Ja igen és hogy ne legyen egyszerű az élet, nyelvet is érdemes tanulni mindezek mellett + valami gyakornoki munkát vállalni, szakmai gyakorlatot stb. stb. :)
2019. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!