Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ezek viccnek vehetők?

Szerintetek ezek viccnek vehetők?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem vagyok csoda szép stb világ életemben ezzel piszkáltak hogy olyan vagyok mint egy fiú plusz már vertek is meg miatta mert nem vagyok szép. Már pszichológusnál is jártam mert pánikbeteg lettem plusz ha piszkálni kezdtek mindig ki kellett szaladnom hányni. De a családom is mindig piszkál hogy olyan vagyok mint a golem meg kopasz vagyok és görbe a gerincem meg nincs is hajam meg úgy nézek ki mint egy szörnyeteg persze itthon az van hogy ők viccelnek és hogy én veszem komolyan meg hogy csak játszom hogy fáj.

2019. aug. 20. 12:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem kopaszodók a fodrász azt mondta csak vékony szálú a hajam. Smink nem áll módomba hiszen ki is nyirnának mert 16 évesen nem nekem való. A családom így is a prosti angol megfelelőkével bélyegez meg a körömlakk miatt. Költözni nem tudok sajnos.
2019. aug. 20. 14:28
 12/16 anonim ***** válasza:
Hagyjál már, 16 évesen nem neked való a smink? Hol éltek? A világvégén?
2019. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem éppen csak azokat akik ilyenkor használják a család prostinak hívja.
2019. aug. 20. 14:41
 14/16 anonim ***** válasza:
kezdetnek csak akkor legyen rajtad smink, amikor hazon kivul vagy
2019. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

es nezz utana, hogy hogy kerulhetnel be a hozzatok legkozelebbi ket-harom kolesz valamelyikebe

mindjart kezdodik a tanev, igyekezz

2019. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A legrosszabb el nem engednének a iskola itt van a sarkon.
2019. aug. 20. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!