Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szeretek ismerosokkel...

Nem szeretek ismerosokkel talalkozni az utcan. Mas is van vele igy?

Figyelt kérdés

Mert tudom h muszaj jopofizni. Meg akkor is probalom elkerulni az illetot ha epp tenyleg nincs vele semmi bajom. De egyszeruen olyan rosszul erzem magam az ilyen szituaciokban. Plane ha van velem vagy vele valaki aki szegeny csak alldogal addig mert nem ismeri akit én.

Egyszeruen Semmi kedvem ehhez a “jol vagy? Igen. Es te? En is. Gyerekek? Minden oke?” Témázáshoz. Van itt olyan aki megert engem?



2019. aug. 20. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak nálam ez azért külön jó, mert faluban lakok, és akarva akaratlanul összefutok valakivel. bolti eladók is ismerősök, egyik a szomszédunk, másik párom haverjának a barátnője, aki azon kívül, hogy muzu? más értelmes kérdést nem tud feltenni és erőltetett a beszélgetés. A szomszéd csaj meg köszönni se tud, akkora paraszt. Szóval én inkább elkerülöm ezt a boltot, szerencsére van több.. De ha intéznivalóm is van, inkább bemegyek a városba... Itt a patikussal is percekig beszélgetni kell a problémáimról, városban bemegyek, kérem, ideadja, viszlát. Ismerősökkel ugyanez, sokszor nincs kedvem csevegni, főleg a semmiről... Nagyon ritka, amikor kedvem van beszélgetni.
2019. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nem jópofizok senkivel. Ha bajom van vele tudtára adom. Ha nem érdekel nem beszélek vele.
2019. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
attól függ, valakivel szívesen találkozok, beszélgetek, valakit kerülök
2019. aug. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, mert nem szokásom jópofizni. Csak olyan ismerőssel állok le beszélgetni, akivel akarok, mindenki másnak maximum köszönök és megyek a dolgomra.
2019. aug. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell jópofizni. Annyi a titok, hogy ne lassíts, amikor szembe jön, és akkor se állj le, amikor köszöntök. Menet közben egy szia/jó napot, és mentek tovább. Ők is hálásak lesznek érte.
2019. aug. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én még rosszabb vagyok ezen a téren.Volt hogy szupermarketben megláttam egy ismerőst aki már sorban állt a kasszánál,utána jöttem volna én,visszamentem és nézelődtem még egy darabig,csak hogy elkerüljem a találkozást.Utcán van hogy meglátok egy ismerőst,átmegyek a másik oldalba és mindent elkövetek hogy ne vegyen észre,ne kelljen vele beszélnem.Utálom ha kérdezgetnek,nem szeretek beszélgetni,nem érdekelnek a pletykák és az sem hogy kivel mi történt,hogy van.
2019. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó. Barátaid azért vannak, ugye...?
2019. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen.4 barátom van,akik nem cimborák,haverok,hanem barátok.Őszinte 20 éve tartó barátságról van szó.
2019. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, mert általában sietek (munkába, vonathoz, gyerekeim ért vagy velük együtt, az a legrosszabb), ha meg pont nem ilyen kötelező dolog van, hanem a szabadidőmet töltöm, akkor a barátaimmal megyek találkozni, és akkor sem szeretem, ha feltartanak, mert a többiek meg addig rám várnak. Egyszer volt csak, hogy úgy igazán megörültem egy ismerősnek, az orvosi rendelő előtt a váróban, ahol alap a kb másfél óra várakozás, én meg elfelejtettem könyvet vinni. Mondjuk vele amúgy is barátnők vagyunk, végre volt időnk dumálni egy jót :)
2019. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amilyen ismerősi köröm van, így ezért nem szeretek én sem talizni senkivel sem. De szerencsére ez nem is valósul meg.
2019. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!