Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néha nem akarok találkozni a...

Néha nem akarok találkozni a barátaimmal. Más is érzett már ilyet? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Tehát sokszor van úgy, hogy egyik-másik barátommal megbeszélek egy találkozót, de aztán csomószor nincs kedvem elmenni. Ennek ellenére persze elmegyek, de nincs hozzá kedvem. Általában mindig jól sülnek el ezek a találkozások, és amíg együtt vagyunk, tök jól elvagyunk, de aztán, amikor elválunk, és eltelik 1-2 nap, megint nincs kedvem találkozni velük. Nem tudom megfejteni magamban, miért van ez. Jóban vagyunk, az összes találkozásunk jól sül el, mégis van, hogy nincs kedvem találkozni a barátokkal. Más is érzett már így?

2018. febr. 26. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jah lusta vagy mint én. Nálam is ez van, hogy egy csomó mindenhez nincs kedvem nekikezdeni, de aztán amikor már csinálom, akkor meg élvezem. Ilyen típusúak vagyunk. Én megfogadtam, hogy nem foglalkozok azzal, hogy nincs kedvem menni, ha hívnak. Nem gondolkozok rajta, csak megyek. Aztán persze mindig örömmel konstatálom, hogy jól tettem, hogy mentem.
2018. febr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert szükséged van befelé fordulásra is, hogy egyedül elmélkedjél, a külvilág nélkül megismerd önmagad; kicsit filozofálgassál, kikapcsold a világot, és be a pihenést, a regenerálódást, elmélkedést; amikor csak a saját kis belső világoddal foglalkozol, amikor nem figyelsz oda másra, amikor próbálod meghallgatni a belső hangod szavát, amikor kicsit lelassulsz, megállsz, és kikapcsolod a pörgést, és tökre fullra teljesen nyugalmi állapotban vagy. Kell olyan is, amikor nem foglalkozol másokkal csak elvagy saját magadban, a saját világodban, és akkor van, hogy az elcsöndesedés esik jól. Amikor csak te vagy, és nem lóg bele senki más az aurádba, és nem keverednek az energiáitok. Hanem csak béke van, és nyugalom; és ez így is kellemes kikapcsolódás, lazítás lehet; vagy hogy megpróbálod megérteni a világot, a világ dolgait, hogy hogyan működik; kívülről próbálsz meg ránézni az emberi kapcsolatokra picit, vagy esetleg megpróbálod megfejteni mások érzelmeit, motivációit, cselekvéseit, hogy miért cselekedik úgy, őt vajon mi hajtja, levonod a tanulságot, és építed magad; kicsit külső ráhatások nélkül. Azt, aki te vagy. Letisztultan, nem mások által befolyásolva, amikor egymagadban vagy, és nem kell megfelelned senkinek. Csak úgy ott vagy , és klassz.
2018. febr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!