Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Olvastam néhány kérdést és a válaszait arról, hogy a férfiaknak a kisebb vagy a nagyobb mell jön be

Sokan azt írták, hogy a nagy hiszen mi nekünk, nőknek is tetszik az izmos kar meg a kockahas

Na igen, de egy nő nem tehet arról hogy mekkora a melle, de egy férfi tehet arról hogy mennyire kockás a hasa

Csak gondoltam megkérdezem mert tökre felidegelt ez az érvelés:/



2019. aug. 20. 19:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem full átlagos, se kicsi, se nagy, (bár inkább kicsi, mint nagy) az izmos palikat nem szeretem, a barátom is duci. Ilyenkor mi van? :D
2019. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Elég béna érvelés tényleg, akkor inkább hasonlították volna a fütyihez..az is akkora amekkora mint a mell. De felesleges is ezen kattogni hogy 10/hány embernek mi tetszik, úgyis azt az egyet kell megtalálnod akinek te kellesz. Magamból kiindulva pl HA a nagy mellek tetszenének jobban, és megismernék egy kisebb mellü lányt, nem utasítanám el csak ezért. Amúgy is szerintem fontosabb az összhatás, és így nézve lehet vonzódni egy olyan nőhöz is, akinél valami nem felel meg az álmainkban elképzeltnek. Senki se tökéletes.Aki meg ez alapján választ az szivességet tesz ha tovább áll
2019. aug. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem reagál a négyesre? Komolyan? Senki?

Hát jó, akkor kedves #4: Annyira sötét vagy. Mi az, hogy éretlenségre utal? A te hozzászólásod utal éretlenségre... Tehet arról bármelyik nő is, hogy mekkora a melle? Képzeld, ez egy olyan dolog, amin ha megszakadsz, akkor se fogsz tudni változtatni (nyilván plasztikával, de nem mindenkinek van felesleges egymilliója). Nem éretlenségre, hanem szerencsétlen genetikára utal.

2019. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szóval én senki vagyok? Aucs. :'(


De amúgy igazad van.

2019. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!