Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok erről?...

Ti mit gondoltok erről? Szerintetek ez helyes?

Figyelt kérdés
13-14 éves lányok más városokba járkálnak pl vásárolni ,körmöshöz mennek,kisebb koncertekre a városukban,hajukat festik színezőhabbal meg ilyesmik(mindezt barátnőkkel de akkor is).Ti mit gondoltok erről,ti megengednétek gyermeketeknek NEM iskolaidőben mindezt?Szerintem ennyi idősen nem ez lenne a helyes,de kíváncsi vagyok a véleményetekre.Nos? :D
2018. jan. 31. 21:23
 1/5 anonim válasza:
Igen szanalmas amikor a 13 evesek mar olyan cuccokban jarnak meg ugy neznek ki mint egy 20 eves. Ma mar majdnem az osszes lany ilyen de ez nem is fog megvaltozni.
2018. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szoval ha ha a lanyom kornyezeteve csak ilyen lanyok lennenek nem tudnek mast csinalni megengednem. De amugy nem nagyon.
2018. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de szerintem ezekkel nincs semmi baj. Amíg megvannak a határok, és azokat be is tartja, addig engedném. Ezerszer jobb, mintha egész nap itthon ülne, nem lennének barátai és gyakorlatilag élete sem.
2018. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

13 voltam, mikor barátnőmmel rózsaszínre festettük a hajunkat :D Szülők nem szóltak semmit, két hét után úgyis kikopott.

Kb. ekkortájt mentünk el koncertekre, amik a szüleinket nem érdekelték, de kisvárosban éltünk, gyakorlatilag egész nyáron bringázunk, mászkáltunk, mert megtehettük, feleennyi szarság nem volt, mint most.

Elindultunk ebéd után és nyolcra hazamentünk. Hol egyikünknél voltunk, hol a másikunknál, néha kimentünk a határba , a retre virágot szedni, ilyesmi.


28 vagyok, ex-egyetemista, rendes állásom van, beszélek németül, külföldön élek a párommal.

2018. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem megengedném, meg akkor is, ha esetleg nem tetszik. Most jobb az, ha "eltiltom" a barátnőitől?
2018. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!