Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti akkor is lenézitek az...

Ti akkor is lenézitek az elhízott embereket, ha amúgy rendes és sikeres emberről van szó?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom, hogy a kövér embereket sokan lenézik, még egy valóban igénytelen lusta kövért is egy kalap alá vesznek egy másik, amúgy igényes és tanult kövér emberrel.
2019. aug. 21. 20:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%
Igen
2019. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

Embert én a személyisége és nem a saját gravitációs mezeje alapján ítélek meg.

Kivéve ha a buszon rám folyik. Azt egy kicsit nehezen tolerálom.

2019. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Voltam kövér, vékony és most izmos vagyok.


Egyértelműen máshogy kezelnek az emberek.


A barátnőm egy 1 éves képemet meglátta és azt mondta, akkoriban szóba sem állt volna velem, ami főleg azért durva mert a személyiségembe szeretett bele.

2019. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok kövér, de a legjobb barátnőm az és nagyon furcsállom, hogy emiatg mennyi bántás éri. Teljesen lenézik, fintorogva bámulják, elitélik, ami nekem nagyon meglepő. Miért teszik ezt az emberek?
2019. aug. 21. 21:15
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem, általában akkor észre sem veszem hogy az. Nem úgy mint a kollegina, aki tipikus rosszindulatú, buta, panaszkodó tipus, es allitja hogy azért hízott meg par hónap alatt, merta párjával olyan jól kijönnek (az alatt a 6 honap alatt miota ismeri es oda nem.koltozott hozza egyből), hogy a nyugodságtól meghízott. No fene, én az 5 év alatt furcsamód nem hiztam egy kilót se, pedig aztán harmonikus a kapcsolatom
2019. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

Nyilván, ha van mögötte pénz, hatalom, siker és tekintély, akkor nem.

Andy Vajna vagy Orbán Viktor sem egy kimondottan sovány ember, de nem hiszem, hogy bárki is lenézné őket.

2019. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Így tapasztalom én is, teljesen mindegy hogy belül milyen vagy, ha kívül "rossz" vagy. Kevés ember van, aki nem alkot előítéletet.
2019. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26%
Attól függ mennyire kövér. Én pl. mindenkit lenézek akinek közel nulla akaratereje van, így azt is aki állandóan szükségtelenül eszik és ezzel a pénzét is szórja.
2019. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%

Igen, én kövér vagyok és ha mindenkinek az az első szava, hogy "nem gondoltál arra, hogy lefogyj" akkor ez soha nem fog változni.


21/F

2019. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%

Aki tiszteli magát ès saját egèszsègèt, az nem fog elhízni. Az elhízottak nagy százalèka a kajálással kompenzál. Ha a fogyás kerül szóba, azt már nem. Mindenre találnak kifogást pl. genetika, anyám is ilyen volt, fogadjanak el így ahogy vagyok, csak a kutyák játszanak a csontokkal...stb.


Csak egy kicsit nèzem le őket. De az ő èletük, ő egèszsègük. Azt csinálnak, amit akarnak. A felelőssèg is az övèk.

2019. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!