Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretnék elhízott lenni!...

Szeretnék elhízott lenni! Miket egyek, mit ne csináljak?

Figyelt kérdés
Egyszerüen röhejesen vékony vagyok...

2019. aug. 20. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

A vékony alkat sosem röhejes.


Üdv


egy hízásra hajlamos

2019. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem fog menni, ha ilyen a genetikád, még akkor sem ha annyit eszel mint 3 disznó.


Inkább étkezz egészségesen és testépits. Ezzel 'vastagodsz' ,de legalább jól fogsz kinézni és nem elhizottan!

2019. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pedig mindig kapok a pofámra .Mindegy .Tudtok valamit?
2019. aug. 20. 22:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ha már folyni fogsz mindenfele, nem örülsz maj annak, hogy elhízott vagy. Amire szükséged lenne az egy kis plusz izomtömeg. Tömegelésnek olvass utána! (minőségi étrend kalóriatöbblettel+ súlyzós edzés)


De ha tényleg hízni szeretnél zsírban, (hogy a kérdésre is válaszoljak), akkor ne sportolj túl sokat, de egyél nutellát, chipset, csokit, mogyorót, kenyeret, sütiket, zíros ételeket sokat, és garantált hízás. Ha meg ez se elég, akkor ilyen alkatod van, majd megváltozik, ha idősebb leszel

2019. aug. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm erre voltam kiváncsi!
2019. aug. 20. 22:52
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

En is ilyen voltam... (bar igaz az ido is segitett, minnel idosebb kezdek lenni annal vastagabb is...)


Egyebkent: zoldseget/gyumolcsot nem hagyhatod ki az etrendedbol (meg ha szemet kajat is eszel)!!!


folyamatosan enned kell (1,5-2 orankent enni valami nehezebb kajat ,de ugy hogy ne lakj jol teljesen,legyen hely a kovetkezo adagnak) es nassolni (banan, nutella, csoki ,sutik ,keksz... mindig legyen valami etel a kezedben)!

attol fuggetlen ha nem sportolsz semmit ,de idonkent mozogni kell (ettol is lesz etvagyad)!

Ha mas megoldas nincs marad a jo oreg zoldcsoda (THC) ,mint etvagyhozo! 2-3 naponta szigoruan csak egy raketa, es ehsegbeteg leszel ,nem lesz olyan etel amit ne ennel meg!


Sok sikert!

2019. aug. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. aug. 20. 23:31
 8/10 anonim ***** válasza:
5%

Én nem akarlak leszólni, de miért akarsz zsírdisznó lenni? Miért csak a két végletet látod? Kimész az utcára nem csak piszkafákat meg disznókat fogsz látni.

Ahelyett hogy tisztességesen izmot építenél, utánaolvasnál az egészséges tömegnövelésnek inkább szemetet tömsz magadba, csak hogy ne legyél sovány? Egyenes út a cukorbetegséghez, ízületi kopáshoz, és hasonló "jókhoz". Könyörgöm gondold át mit csinálsz mielőtt tönkreteszed a tested.

2019. aug. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
A kérdésen látszik a kérdező intelligenciája. Izomnövelés helyett egy disznó akar lenni...
2019. aug. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
Jarj birkozasra. Ott megvastagodnak az emberek!!!! Vagy brazi jiu jitsura. Az is hasonlo. En jartam ilyen edzesekre.
2019. aug. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!