Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni az ellen ha...

Mit lehet tenni az ellen ha valaki állandóan hülyeségeket csinál abból az indokból hogy "jobb mint ha semmit sem csinálna"?

Figyelt kérdés
Azzal a mondással támasztja alá hogy: "meg kell próbálni, mert ha meg sem próbálod a kudarc garantált".
2019. aug. 22. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Én innék egy pálinkát. Még mindig jobb, mint ha semmit sem tennék.


Nem derül ki, téged miben érint a dolog?

2019. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértenék vele, úgyhogy amíg nem destruktív dolgokat próbál ki, bátorítanám.
2019. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez addig jó amíg nem a te életeddel csinálja ezt.
2019. aug. 22. 13:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen ismerősöm, aztán egyszer részegen nekiment motorral a villanyoszlopnak. A két lába off, többé nem mozog 23 éves korára... Tehát, én az ilyen embereket elkerülném. Persze vannak fokozatok, de alapvetően aki hülyeséget csinál, mert hogy "ki kell próbálni", az valahol súlyos depressziós, mert akinek ilyen formán minden mindegy, az megunta az életét.
2019. aug. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából még mindig nem tudok használható választ adni, mert fogalmam sincs, mit szeretnél kérdezni?
2019. aug. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!