Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az osztálytársaim állandóan...

Az osztálytársaim állandóan piszkálnak meg még a suliból is páran. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok most megyek 7.-be és állandóan én vagyok a "szar napom van úgyhogy belédrúgok (lelkileg)"emberek célpontja.Az osztálytársaim állandóan azzal csesztetnek hogy büdös vagyok és leszbi.Próbálok visszaszólni nekik de szerintem nem olyan ütősek a beszólásaim.Meg ők amúgyis 30-an vannak én meg egyedül.Vannak más barátaim de ők nagyon messze laknak tőlem.Már gondolkoztam azon is hogy sulit váltsak de akkor csak körzetesbe mehetnék és ott csak olyanok vannak akik folyton verekednek/meg akarnak verni.Azt meg se említsétek h a suliból barátkozzak embrekkel mert kb majdnem az összesnek van rólam véleménye.Öngyilkosság ez is megfordult a fejemben.Vagdosni sztem fölösleges magad előtte csak hülyének fognak nézni.Légyszives csak olyanok írjanak akik nem belém rúgni akarnak hanem segíteni. :/

2016. aug. 4. 02:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megtudlak érteni hiszen nekem is hasonló gondjaim voltak ... csak annyit mondok... Szard le őket!! Legjobb megoldás sztem.... ismerkedj neten is hogy legyen akivel megtudod osztani az érzéseit.. szólj esetleg a tanárodnak vagy a szüleidnek... hidd el jobb lesz ;) ha akarsz privátba irj rám nyugodtan ;) mert igy hajnali 3-kor elég nehéz összeszednem a gondolatokat xd
2016. aug. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A tanáraim állandóan azt mondják h ez csak is az én hibám ahogy a szüleim is.A leszarás nem nagyon megy ha közbe a pofádba ordítanak.A neten barátkozás elégg necces mert youtubeon vannak ezek a szivató videók és nem szeretnék celeb lenni xd .De köszi a tanácsokat :)
2016. aug. 4. 03:34
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Átérzem a helyzeted, engem is nagyon sokat bántottak általános iskolában, de túlvészeltem. Nagyon kegyetlenek voltak, állandó szorongásban, lelki terrorban éltem, gyűlöltem az egészet, de sose hagytam, hogy megtörjenek. Volt, hogy szórakozásból hatan akartak megverni, de nem hagytam magam és mindegyiket felborítottam. Sz..r, szemét emberek miatt ne tedd tönkre magad, vészeld túl ezt az időszakot és meg fogod találni az igazi barátaidat. A középskolában már jobb volt, ott nem bántottak, de igaz barátokat ott se nagyon találtam, viszont az egyetemen rengeteg barátra leltem, életem egyik legszebb időszaka volt.
2016. aug. 4. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
figyi átérzem a elyzeted de ha én képes voltam arra hogy befogja a pofáját nagyából 25 ember és ne pofázzon nekem akkor neked is menni fog...csak arra számitcs ha ez sikerül hogy rosszab véleményel lesznek rólad és a hátad mögöt fognak ki beszélni... a titok(megfélemlítés) ezek a mai köcsögök nem értenek a szóbol meg kell nekik mutatni
2016. aug. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Még van kevesebb mint 1 hónapod találd ki, hogy hogy fogod felpofozni őket ha nem hagynak békén.
2016. aug. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legyel apoltabb, oltozzel lanyosabban. Igy elobb-utobb, de vegul beken fognak hagyni.
2017. máj. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majdnen hasonló helyzetben voltam én is általánosba..csakhogy ennyire azért még nem fajultak el a dolgok,hogy lebüdösöztek volna,stb..azt mondogatták,hogy csúnya vagyok,állandóan szüleimmel voltak elfoglalva,hogy ,,így nagy képüek,meg amúgy"pedig csak épp ugyanugy éltük a saját kis életünket,ahogy minden átlagos család..persze osztálytársamra az összes fiú rá volt kattanva,dicsőitették,hogy Ő a legszebb,stb..csak mert márkásabb cuccokba ment,meg ilyenek..Viszont sosem volt kissebségim. Meg csináltak már olyanokat is velem (meg még 2-3 o.társ lányokkal)hogy a fejemet az asztalra téve pihentem egy picit,szünetbe,és rá csaptak az asztalra..utolsó évünkbe (8.-ikba)viszont egy lány olyan szinten megváltozott rossz irányba,plázacica kis k.va lett abbol is..persze utana jó volt a fiúknak,elég megfelelő volt..!:)
2018. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen! Nem teljesen mindegy, hogy MIT mondanak?
2021. ápr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!