Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért néznek le...

Az emberek miért néznek le mert nincsenek baràtaim se baràtnôm?

Figyelt kérdés
Most mit tegyek? Én ilyen vagyok. Nem nagyon tudok még baràtkozni se, csajozni meg fôleg nem. Nincs is semmim amit feltudnék mutatni egy lànynak. Mindig is ilyen voltam kicsinek is. Osztàlykiràndulàsoktól is rosszul voltam. Sose volt tàrsasàgi életem, szerintem nem is lesz. Ez tényleg ekkora tragédia majdnem 30 évesen? Egyébként az egész életem egy nagy rakàs szr, szóval vannak ennél nagyobb gondjaim is.

2019. aug. 23. 15:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Szóval sose volt baràtnôm se és sose jàrtam szórakozni. De nem tudok megvàltozni tényleg.
2019. aug. 23. 15:41
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Biztos vagy benne?
2019. aug. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen. Én ilyen vagyok.
2019. aug. 23. 15:45
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Honnan tudod?
2019. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Ismeretlenül nem lehetünk biztosak, de sokszor ez csak önbizalomhiány és semmi más. Ne hidd hogy a lányoknak egyből kocsit meg lakást kell virítanod hogy esélyed legyen, elég ha megnevetteted őket és figyelsz rájuk meg hasonló egyszerü dolgok. De ez ahogy idősödsz egyre kevésbé lesz igaz. Egy 30as nő azért már szerintem elvárja hogy letegyél valamit az asztalra. Nem azért hogy eltartsd hanem mert egy komoly embernek vannak tervei és előrehalad az életében. Ezért lenne fontos hogy mielőbb összeszedd magad. Nem hiszem hogy lenéznek, de ennyi idősen már nem ezzel kéne foglalkozni. 25f
2019. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Becsülendő hogy erre rá jöttél, most itt az ideje hogy változtass rajta, de csak akkor ha szeretnél?

Ahogy szokták mondani nem akarásnak nyögés a vége.

Én egyáltalán nem nézlek le, ne foglalkozz másokkal, hidd el nekem nem sok értelme van, főleg olyan személyekkel ne akik nem visznek előrébb.

2019. aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Clay Morrow ***** válasza:
Mégis mit érdekel téged, hogy más idegenek mit gondolnak rólad? 30 év alatt már igazán növeszthettél vastagabb irhát, ha senkid se volt soha.
2019. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!