Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Némelyik ember miért hálátlan?

Némelyik ember miért hálátlan?

Figyelt kérdés
2019. aug. 24. 01:57
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Ez a jellemük. Nem érdemlik meg a segítséget még, ha családtagok is.
2019. aug. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
63%
Szerintem..tipikus jelenség..ha kell valami, vagy érdeke fűződik valamihez, akkor megtalál, de ha tőle kérnének valamit, akkor átnéz a másikon..ezt egész életemben tapasztaltam. Tisztelet a kivételnek..
2019. aug. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Megszokta, hogy kap.

Feltétel nélkül.

Kapott, ha megköszönte, kapott, ha elküldte az anyjába.

Defektes nevelés.

2019. aug. 24. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Én is egész életemben ezt tapasztaltam, valószínűleg ahhoz voltak szokva, hogy megszerzik, amit akarnak, utána el is felejtenek mégcsak köszönetet mondani is.

Egyeseket úgy neveltek, hogy az egész világ arra van, hogy őket szolgálja ki és teljesen természetesnek veszik, hogy bárhova mennek, elit kiszolgálásban kell részesülniük bármiféle ellenszolgáltatás nélkül.

2019. aug. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Mert ők magasabbrendűnek, többnek érzik magukat és ha éreztetnék a hálájukat, azzal elismernék, hogy a másik bizonyos szempontból mégis többet ér náluk.
2019. aug. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Empátiahiány. Nálunk kb az emberek 80%-a ilyen. Semmi meglepő.
2019. aug. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miért vagy hálátlan, de nem is érdekel.
2019. aug. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel kapcsolatban? Valakinek segítettél költözni vagy vigyáztál a gyerekére, és nem köszönte meg, vagy csajszika nem rebegett köszcsikét és hálaszopást, amiért tartottad az ajtót?
2019. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sok mindenben, segítettem anyagilag, segítettem a kapcsolataim álltal. Mikor pedig nekem kellene segíteni, levan tudva annyival hogy mondhattam volna nemet is... (ez a volt barátnőm volt csak amikor segítettem már nem voltunk együtt)
2019. aug. 24. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!