Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan rokonotok, ismerősöt...

Van olyan rokonotok, ismerősötök, aki nagyon hálátlan volt veletek szemben? Hogy kezeltétek?

Figyelt kérdés

Nálam az egyik ismerősöm volt ilyen. Én sokszor elvittem őt autóval, volt, hogy másfél órát kocsikáztam érte. Egyszer viszont nekem kellett tényleg sürgős fuvar, és mivel neki már volt autója, megkérdeztem el tud-e vinni, mire közölte, hogy ő nem taxi, meg a benzin neki is pénzbe kerül.

Ezek után megmondtam neki, hogy akkor bezzeg engem taxinak tekintett ingyen benzinnel, amikor az ő koszos seggét kellett fuvaroztatni, de ezek után ne is álmodjon arról, hogy én bármiben segítek neki.

Még én voltam a bunkó.


Ti hogyan kezelitek/kezeltétek a hálátlan embereket?

Volt ilyen ismerősötök/rokonotok/haverotok?

Mi történt?


Hogyan lehet az ilyeneket "effektíven" kezelni?



2018. febr. 25. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatot megszakítasz vele, ha ő keres ignorálod vagy letereled ennyi.
2018. febr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pfff... nagyon bunkó! Csak simán iktasd ki az életedből az ilyen egyoldalú kapcsolatokat!
2018. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerősöm volt. Mindig meghallgattam, ha baja volt, próbáltam segíteni neki, aztán mikor neki kellett volna egy kis áldozatot hoznia miattam, a saját kényelmét fontosabbnak tartotta. Megszakítottam vele a kapcsolatot.
2018. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!