Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyire buta az átlag...

Tényleg ennyire buta az átlag magyar?

Figyelt kérdés
[link]
2019. aug. 24. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Mióta számít a plázap.csa átlag magyarnak?
2019. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen típusúak igen, elég buták. De van lóvé, azzal megoldanak mindent. Azt hittem átlagemberek szerepelnek a cikkben, de ahogy megláttam hogy egy munkakerülő, haszonleső az alany, így nem csodálkoztam.
2019. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A videót kell megnézni, abban átlagemberek vannak.


Amúgy én is bemegyek ugyanígy venni valamit a plázába, ettől plázap..csa vagyok? Vagy nem értem az összefüggést.

2019. aug. 24. 13:12
 4/10 anonim ***** válasza:
" Az ki van zárva, mert nem tudom." :D
2019. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen buták
2019. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

szerencsére meleg vagyok


de biztosan sokan tudják a helyes választ, csak az ilyen összeállításokban direkt azokat rakják össze, akik nem tudnak jó választ adni, vagy ostobaságot mondanak. így nagyobb a felháborodás, mennyi mindenki buta

2019. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szerintem ha ma bemennél te is ugyanezekkel a kérdésekkel, ugyanez lenne az eredmény...


Amúgy de hogy nem volt plasztikázva, meg ilyenek kamu az egész csaj, meg buta. Csak az anyja gazdag.

De a többi is...Szerintem nagyon is tükrözi az állapotokat.

2019. aug. 24. 13:20
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem gondolnám,hogy buták egyszerűen nem érdekli az embereket Hunyadi,ENSZ,vagy a korona kérdése.Mindenki él a maga kis világában.
2019. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tök jó, hogy már megint ki kell forgatni a szavaimat...hol is írtam én ilyet, hogy attól vagy plázap.csa, ha bemész oda?

Ez a Sydney van den Bosch az életét éli ott kb. De ha te ugyanolyannak tartod magad, mint ő, akkor igen, plázap.csa vagy.

2019. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem. De a többi se "plázap...nak" tűnt, aki ott lenne a nap nagyrészében...
2019. aug. 24. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!