Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesít?! Mi a...

Csak engem idegesít?! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Csak engem b*sz fel az a sok kis insta-qurVa, akikkel tele van az internet?


Miért van az, hogy a mai 13-20 évesek körében olyan elterjedt az, hogy az egész világ elé kiposztolják a pi*sájukat? (én is ebbe a korosztályba tartozom) Már nincs egy normális lány se, mert az összes egy tuskó, lenéző, kacsaszájjú Barbie-baba. És itt most HATALMAS TISZTELET a KIVÉTELNEK. Kiteszik a feneküket, aztán még csodálkoznak, ha pedofilok zaklatják őket? Miért jó ez nekik? (tudom, tudom: likeok & követés. De ezenkívül?)


És ami a legfontosabb:

Miért kell ez az embereknek? Mindenki azt mondja, hogy milyen undorító amit ezek a lányok csinálnak, mégis van vagy 20 000 Like a képükön.


Miért KELL ilyennek lenni, hogy az emberek szeressenek?


Miért hiszik magukat felsőbbrendűnek a többi emberrel szemben, csak azért, mert sok követőjük van?


Miért ez kell a legtöbb fiúnak/férfinak? (itt is HATALMAS TISZTELET a KIVÉTELNEK)


Mi a véleményetek?



2019. aug. 25. 21:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
50%
Kihagytad a másik csapatot. A quirky/not-like-other-girls csapatot, akik qrva idegesítőek és nagy dolgot csinálnak teljesen normális és átlagos dolgokból, sőt még furának és különlegesnek tartják magukat. Ez se jobb...
2019. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%

Most vagyok 22 és elborzaszt, hogy néznek ki a mai fiatalok, kezdve a 14 éves húgommal. Világéletemben fiatalabbnak néztem ki annak ellenére, hogy elég elegánsan öltözködöm és mindig ilyen kis könyvmoly/bagoly voltam. Szóval hozzád hasonlóan elképzelni nem tudom, hogy én valaha ilyen típusú képeket posztoljak magamról.


Én úgy vagyok vele, csináljanak amit akarnak, az ő bajuk, hogy 30 éves korukra sz_rrá megy a bőrük a sminktől és 20 évesen kiéltebbek lesznek mint egy 50 éves. A követők száma semmit nem jelent, lehet lájkokat meg követőket is venni, még én is tudok ezt-azt, pedig nem vagyok technikai zseni és a közösségi médiában sem vagyok aktív.


Kerüld ezeket az oldalakat, éld inkább az életed, te is próbálj meg kicsit csinosan öltözködni, de ne az legyen a cél, hogy az emberek kedveljenek. Ezek csak felszínes kapcsolatok, amit a neten kialakítanak, ebből a 20ezer lájkból 3 igazi barátjuk, ha akad, a többi csak azért lájkolja, hogy visszakapja. Én valamilyen szinten sajnálom is az ilyen embereket, akik ennyire függnek mások értékeléseitől. A black mirrorban volt egy nagyon hasonló rész amúgy.


Attól, hogy online nem vagy aktív, még élőben lehetsz egyébként kedvelt, népszerű, csak ezt máshogy is el lehet érni. Kiretusált meg lopott képek töltögetése helyett tanulj szorgosan, merülj egy tudományágban, menj gyakran sörözni,összejövetelekre, aki introvertáltabb, az meg legyen simán jó fej, a 13 évesek kis online birodalmát pedig le kell sz_rni.

2019. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
40%
De amúgy igen, az elsővel is egyetértek, az se jobb xd.
2019. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Megvan a véleményem, meg a szüleikről is (mondjuk az inkább a fiatalabbaknál)de nem idegesít, nem likeolgatok ilyeneket és nem követek és kész.
2019. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
29%
irigységet szimatolok
2019. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

#5


Én nem irigylem őket, nem kell az ő szánalmas, közszemlére tett életük, ami likeokból, követésekből, p*rnóból, és műbarátokból áll.


#2 Köszönöm a választ :)

2019. aug. 25. 21:40
 7/33 anonim ***** válasza:
52%

Most jobban érzed magad hogy kivinnyogtad magad?

Nem kell ilyennek lenni, hogy szeressenek, ne legyél retardált. Azért van 2000 like mert a kanos férfiak meg a barátnőik likeolják. 13 évesen még naiv és butuska vagy. Te miért csodálkozol, ha azt csinálják, amit menőnek mutatnak nekik? Miért egy gyereket kérsz számon, hogy felelőtlen? Fingja sincs, mi a felelősség. Undorítónak tartják, mert ezt kell mondani, meg mert mélyen mindenki elítéli a nőket, akik megmutatják magukat, de kiverni még jók azért. Azért hiszik magukat felsőbbrendűnek amiért oviban menőbb voltál ha szép plüsskutyád volt és amiért általánosban te voltál a király ha Tamagochid volt. Nem atomfizika, rá lehet jönni. Nem ez kell minden férfinak, csak te nem látsz a szemellenződön túl, és milliónyi férfiból kiszelektálod azokat, akiknek ez kell. Túlreagálod, ez a véleményem.

2019. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
75%

Az a baj a visszahúzódó lányok is ilyenek lesznek mert érvényesülni akarnak.. Személy szerint én maradok inkább ez a visszahúzódó lúzer srác, mint hogy megváltozzak és ehez hasonló ribikkel akarjak ismerkedni.. Az ilyenek elnyomják az aranyos félénk lányokat, ez az amiért egyenesen gyűlölöm az ilyen instás FÉRGEKET

18F

2019. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
68%
Ha idegesít, akkor ne nézd az instagrammot, ne kövess ilyeneket és akkor nem fogod látni. ...
2019. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
68%
8-as vagyok, én se követem őket, mégis ott vannak ahol nem is számitasz rájuk, még a dank mémek is ezekről szólnak! Elrontják a világot bakker, látszik nem érted utolsó
2019. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!