Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesít hogy az...

Csak engem idegesít hogy az emberek többsége buta?

Figyelt kérdés
Az alapműveltségre értem, pl amikor valaki nem tudja megmondani, hogy melyek Magyarország szomszédos országai, vagy ami ennél is durvább nem tudja ki a miniszterelnök, és még rengeteg ilyen példát tudnék sorolni, és érettségivel rendelkező emberekről beszélek. Hozzá teszem ilyen alap dolgokat 8 általánossal is illene tudni. Rengeteg ilyen ember van körülöttem, és nem tudok elmenni ez mellett, hogy hogy lehet valaki ennyire buta. (Nem borsodban lakok, mielőtt valaki azt hinné, hogy kisebbségiekről beszélek.)

2019. máj. 20. 14:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%
Egyetértek, sajnos mi vagyunk a nagyon kicsi kisebbség aki így gondolkozik.
2019. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként nem butaságnak mondanám, hanem a műveltség súlyos hiányának.
2019. máj. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ezt nem lehet az oktatás színvonalára fogni, mert amit kell, azt meg lehet tanulni a Magyar iskolákban is, na meg ott van az internet, aki 21. században ilyen buta, azzal én tudom mit kezdjek.
2019. máj. 20. 14:11
 4/20 anonim ***** válasza:
37%
Én nem szoktam az embereket minősìteni, mert nincs is jogosultságom ehhez...
2019. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Ez tényleg inkább a műveltség hiánya. Ez is nagyon idegesít, de a torz világszemlélet mégjobban. Hiába van valakinek nagy lexikális tudása, ha semmi logikája nincs és szélsőségekben tud csak gondolkodni.
2019. máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%
Engem inkább az idegesít, ha mindig másokat méregetünk. Szarok én rá, hogy ki hogy gondolkodik, vagy hogy mondjuk hozzám képest mennyire művelt, intelligens, vagy mittudomén. Nem az én problémám. Az én gondom az, hogy a saját kapacitásommal tudjak érvényesülni, a többi rohadtul nem érdekel. Ezt ajánlom erősen azoknak is, akiket mindig idegesít valaki más :)
2019. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
Én már olyannal is találkoztam akinek annyit mondtam "Vas megye" és nem tudta jól van :D
2019. máj. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26%

#7 vagyok, elgépeltem :(

Hol*

2019. máj. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%

Engem is sokáig idegesített... de már ezen is túl haladtam. Érdemes még fejlődnöd, hogy ennek törvényszerűségét is megértsd.

Évekig lehet megrekedni ezen a szinten és emiatt utálni másokat...

2019. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
19%
És ez neked mit szàmit?? Akkor ne kommunikàlj velük és kész. Érettségit lerakta csak nem lehet olyan hülye.
2019. máj. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!