Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Mi lehet az oka annak, ha egy ismerősöm sokat titkolózik előttem?

Figyelt kérdés
Nem akarja elmondani mit csinál éppen vagy aznap, vagy mitől olyan elfoglalt, mi dolga van meg ilyenek. Néha előfordul, hogy az istenért se akar elárulni ilyeneket nekem. Mi válthat ki valakiből ilyen erős titkolózást?
2019. aug. 26. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk hogy semmi közöd ahhoz, amit kérdezel tőle?
2019. aug. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én se kötném az orrodra hogy mi dolgom van, főleg hogyha ilyen idegesítő stílusban erőszakoskodsz.
2019. aug. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Az erős titkolózás csak veled szemben van meg benne vagy másokkal szemben is? Ha csak veled szemben, akkor ez azt jelenti, hogy túlságosan rá vagy szállva, és mindenről tudni akarsz.


Ha másokkal szemben (vagy másokkal szemben is), akkor valami komoly gondja van, amit nem akar megosztani senkivel sem. Ez az ő döntése és a magánügye.

2019. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem tálalni a napomat senkinek, még családnak sem mindig, pedig nincs se titkolni valóm se semmi.


Amúgy nálam egyik ok a "jöhetek veled" mint következő kérdés általában olyan embertől akinek nem annyira vágyom a társaságára.

2019. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!