Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » SOS! Adódott egy lehetőségem,...

SOS! Adódott egy lehetőségem, szerintetek éljek vele? Egyik ismerősöm megy ki Ausztriába Innsbruckba, szívesen el visz magával, még szállást is tud adni, igaz ágyon de az is lehet hogy a földön kéne aludnom

Figyelt kérdés

2 napon keresztül. Kaját is tud adni, csak ugye neki ott dolga van, szóval egyedül kéne ott kezdenem valamit magammal, nekem meg nem sok pénzem van, euróm alig van, most mit tudnák ott kezdeni magammal? 18 éves vagyok de egy nyelven sem beszélek csak pár szót ha tudok,még az a baj hogy össze sem vagyok készülve és hajnali 4 kor a legelső busszal kéne mennem,mert reggel 7-kor indul.


Szerintetek érdemes el mennem? ha csak a városba bóklászom egész nap?


2019. jún. 27. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Így én most nem mennék ki.
2019. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Én mennék
2019. jún. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2 napra pénz nélkül nem mennék. Értelmetlen lenne
2019. jún. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés nekem első blikkre kicsit zavarosnak tűnt. Most akkor nem állandó munkalehetőségről van szó, hanem egy szerencsétlen 2 napos kiruccanásról? Mert ha utóbbi, akkor mégis mi a fenét parázol ennyire? Gondolom angolul azért konyhanyelven meg tudsz szólalni (vásárlás, útbaigazítás), hogy az alatt a 2 nap alatt tudj egy kicsit csavarogni. Én a helyedben simán kimennék arra a 2 napra. Jó időtöltés lehet. De a kérdéstől mellékesen azért megjegyzem, hogy külföldön munkát vállalni továbbra is őrültség min. erős középszintű nyelvtudás hiányában.
2019. jún. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy kimennék! Nézelődnék, sétálgatnék a városban. Földön lehet aludni egy vastag pokrócot leterítesz maximum.
2019. jún. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ki jöttem, már a látványért meg érte,nagyon szép város, nem szemetes, rendezett, vettem egy finom fagyit is bár nem volt olcsó de a magyarhoz képest sokkal jobb volt,mostmár tudom hova jövök lakni :-D
2019. jún. 28. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!