Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lép le vki úgy hogy nem...

Miért lép le vki úgy hogy nem mondja meg a frankót?

Figyelt kérdés
Undorító. Ha megmondja az őszintét hogy "Bocs de mégsem sokkal jobban esik. Mintha lelep és nem válaszol.
2019. aug. 26. 17:10
 1/8 Blade Bone ***** válasza:
Nem szeret magyarázkodni, vagy már nem tart rá érdemesnek mert kiábrándult, esetleg még meg is utált. Láttam már olyat is aki magában ledumálta, hogy ennek itt pont a vége és nem lehetett meggyőzni az ellenkezőjéről. Van ez így, de ez az ő bajuk... Én is sokat agyaltam már ezen, de már nem érdekel mert kis idővel mindig rájöttem arra, hogy nincs szükségem ilyenekre emberekre mert csak a rosszindulatuk fog "rám ragadni" de abból nem kérek.
2019. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudod nem úgy váltunk el hogy bármi affér lett volna köztünk. Sőt.. őrültünk hogy újra rátaláltunk egymásra. Hosszú.. nem részletezem. Megbeszéltünk vmit. Ennek 2 hete. Semmi.

És meg ő mondta hogy "bízz bennem"

Nem értem az egészet. Ha azt akarta higy kopjak le..Miért nem mondta meg..elvártam volna.

2019. aug. 26. 17:33
 3/8 Blade Bone ***** válasza:
Nyugodtan leírhatod... De szerintem nincs itt akkora baj, ha tényleg így örültetek egymásnak, valószínűleg ő bízik benned, ezért is intett nyugalomra, hogy ne legyen baj, szóval ne rágódj ezen sokat.
2019. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azért hogy ebédidőben sem ír rám.. pedig máskor mindig irt.

Éjjel is csomót dumáltunk. Most semmi. Azért ez jelent vmit. Mégpedig azt hogy lekoptatott. De miért így? Csak ez fáj.

2019. aug. 26. 19:06
 5/8 Blade Bone ***** válasza:

Akkor lehet hogy mégiscsak kiábrándult... Fuh ez nagyon gáz amúgy, velem is volt ilyen pár hete, aztán benyögte hogy bocsi de most kb senkivel nem akar dumálni... Erre még írtam neki valamit, de azt már meg se nézte, ennek már több mint egy hónapja, vagyis lesz..rja.


Pont az ilyen lányok miatt mondtam, hogy nem érdemes agyalni a hülyeségükön, mert választ nem fogsz kapni, még ők se tudják szerintem, de ezek azok a fajta nők, akik majd később megálldva három gyerekkel kapnak a fejükhöz, hogy húú nekik valami rendes srác kéne... Na az ilyenektől távol kell maradni.

2019. aug. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na igen csak itt én vagyok a nő.
2019. aug. 27. 04:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak szimplán kellemetlen egy ilyen beszélgetés és azért. De az a minimum lenne azért, hogy ír pár sort, hogy sajnálja, de ez nem jön össze.

Jellemhiba...

2019. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csalódás.. oriasi
2019. aug. 27. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!