Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyeim! De nagyon őszintén!...

Hölgyeim! De nagyon őszintén! Volt már olyanra példa, hogy külsőre egyáltalán nem tetszett egy ffi, de mégis kíváncsi voltatok rá, hogy milyen valójában, és kerestétek a társaságát?

Figyelt kérdés
Nyilván itt olyanra gondolok főleg akiket egyébként is milliószor láttok, pl falubeli, vagy egy buszon utaztok stb stb..Esetleg létezik olyan,hogy az etiket miatt, vagy mert jó napotok volt rámosolyogtok és próbáltok beszélgetésbe bonyolódni a számotokra jelentéktelen illetőkkel? Vagy erre nagyon nincs esély, kizárólag csak olyannak akik tetszik valamennyire?
2019. aug. 26. 19:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Anno a párommal (barátnőmmel) rengeteget ellenkeztünk,vitatkozunk minden szaron. Meg állítólag pszichésen terrorba tartottam.. (egyébként eskü nem!!! A világ egyik legszerényebb embere vagyok) csak neki az nrm tetszett,hogy más a felfogásom mindenről mint neki.. legyen az politika,világnézet stb.. jaa.. és ha késtem 5 percet már elmondott mindennek.

A lényeg,hogy 6 évig voktunk együtt szakítottunk összejöttünk vagy 10 alkalommal .. de akérhányszor megkérdeztem tőle,hogy akkor minek vagyok az életedbe,minek vagyunk együtt ha ilyen negatív ember vagyok a szemedbe. ?

A válasza mindig az volt őszinte kikerekedett szemekkel,hogy nem tudom.

Tehát hiába mondott rólam mindent ahogy írtam.. sehogy nem voltam jó neki.. de nem akarta azt,hogy ne legyek mellette. Jaa.. és mondom.. egy olyan nőröl beszélünk aki minden nap kaphatott volna az ujjára csávókat.

2019. aug. 26. 21:08
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen volt mar ilyen. Erdekes modon volt/van benne vmi amiert erdekelt!
2019. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a férjem ilyen. Falubeli, évfolyamtársak is voltunk általánosban. Sosem tetszett külsőleg.


Aztán 30 éves koromban, amikor randira hívott, meglepődtem, mert 15 éve nem is láttam, de úgy voltam vele, hogy miért is ne, mert érdekelt azért, hogy mi lett vele, így aztán elmentem a randira. Hát, akkor sem tetszett. 🤣 De nem szaladtam el, és vegül a humorával, igényességével, magabiztosságával, önállóságával, önellátóságával, ambiciozus hozzáállásával, gondolkodásával stb. levett a lábamról. 33 évesen hozzámentem 😍 Ez 1 éve már 😊


Vannak egyébként nem vonzó külsejű barátaim is. Úgy értem, hogy tényleg igaz barátaim 🤗🤗


Úgyh a kérdésedre válaszolva, igen, én leállok beszélgetni, haverkodni olyanokkal is, akiket nem tartok vonzónak. Persze pl ha vki olyan szinten gáz, hogy büdös vagy ilyenek, azzal nem. Van egy szint, amit meg kell ütni, de most hogy nagy-e a füle vagy az orra, esetleg pattanásos vagy kövér, vagy akármi, az nem akadály nekem ahhoz, hogy beszélgessünk, barátkozzunk. És gyakran rámosolygok idegenekre is az utcán, ha olyan a szitu, pl kutyasétáltatás közben, sokszor beszélgetek is emberekkel. Független attól, hogy az illető milyen nemű, és hogy néz ki.


N/34

2019. szept. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!