Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Volt már rá példa, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már rá példa, hogy egy olyan lányba zúgtatok bele, aki nem volt egy tökéletes szépség, (mégis tetszett a külseje is)?

Figyelt kérdés
Ha igen, Miért szerettetek bele?
2017. márc. 13. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy volt. :) Életem egyik legnagyobb szerelme. :)

Vannak sokkal fontosabb dolgok a külsőnél.

2017. márc. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ő kövér volt, én meg a jóképű és az átlagos között vagyok. Mégis megcsalt 3x.
2017. márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert volt szíve, esze , és nem qva volt, mégis sokat veszekedtünk és elbasztam... Egy duci lánynak sem kellek szánalmas vagyok 😂😂😂😂
2017. márc. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én most is az vagyok<3
2017. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, mégis elutasított.

16F

2017. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen volt és az előzőhöz hasonlóan engem is elutasított, én mások szerint helyes vagyok a lány tényleg nem volt az a szépség és ezt hiába láttam rajta mégis nagyon tetszett és jól is ment a dolog aztán egyik nap bármilyen előzmény nélkül nem írt vissza, hatalmas fájdalmat okozott nekem de még most is annyira szeretem hogy nem hibáztatom érte. 18/F
2017. márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!