Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tehetem jóvá ha voltak...

Hogyan tehetem jóvá ha voltak rasszista kifejezéseim, amelyeket képpel/videóval bizonyítani lehet? Ma már elítélem mind ezt, viszont a bélyeg rajtam maradhat, ugyanis akármikor rám tudják aggatni.

Figyelt kérdés

2019. aug. 26. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha pedig viszed valamire vagy az útjában állsz valakinek, ezek elő fognak kerülni.
2019. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a kérdésem az , hogy hogyan , nem pedig , hogy jóvá fogom e tenni vagy sem:)
2019. aug. 26. 19:31
 3/7 Breast ***** válasza:
70%
Videóban feküdj le egy csapat négerrel.
2019. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Hasonló fórumokon hangoztasd a jelenlegi nézeteidet is. Ha politikusi pályára lépsz, a normális emberek elnézik majd az ifjúkori botlásaidat, ha dokumentálni lehet, hogy már régóta másképp gondolkodsz.
2019. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Jelentkezz tagnak a DK-ba, lásd példaként, az egyik régebben közepes nagyságú párt összeborult velük és minden meg lett neki bocsájtva. Ilyen egyszerű ez néha.
2019. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Amennyiben vna nyilvánosságod akikhez beszélj, lehet konkrétan őszinte is, "régen voltak nekem is rassziszta gondolataim, oylan dolgokat mondtam, amikkel ma már nem tudok azonosulni, és rájöttem, hogy szörnyű amiket akkor gondoltam..." hasonlók, igazából csak őszintén...
2019. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Viselkedj másképp. Ennyi. Nem a múltbéli botlásaink határozzák meg az igazunkat, hanem az ha képesek vagyunk tanulni a hibáinkból. Az ember változik, és a közösség ezt becsüli. Utálok senkit sem érdeklő politikusokra hivatkozni, különösen Magyarországon, mivel itt így vagy úgy de szinte mind visszataszító, de ha már a többiek is szóba hozták egye kutya. Lásd Vona Gábor. Ugyanaz, csak már nem azt gondolja amit korábban.
2019. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!