Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Postán ajánlott levél két...

Postán ajánlott levél két névre cégnek postafiókos címre. Hogyan oldják meg? Ilyenkor jelzik a cégnek, hogy ennek a két embernek a nevére jött egy levél ajánlva, és X helyen, ami pl a cég székhelyéhez legközelebb eső postára viszik?

Figyelt kérdés
Gondolom akkor bedobnak a postafiókba egy cetlit nekik, és a cetli még nem ajánlott. Egyáltalán ez a postafiókos dolog milyen? Láttam pl számozott polcokat a postán, amikor feladtam a levelet; tehát akkor erről van szó? Hogy ott bérel egy zárható kis szekrénykét a cég? Egyébként van -e különösebb újság, hogyha két címzett van; vagy a cég majd jelez mind a két alkalmazottnak, és azt már a cégen belül el tudják intézni, meg tudják oldani?

2018. dec. 28. 17:30
 1/7 A kérdező kommentje:
föntre írtam a címzettnél a cég nevét, alá meg a két alkalmazott nevét egymás mellé. Alá a többit.
2018. dec. 28. 17:31
 2/7 A kérdező kommentje:
Tapasztalatok is jöhetnek, meg olyan írás is, hogy valakivel még ne történt ilyesmi, de tudja a menetét, az elméletét.
2018. dec. 28. 17:33
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezt találtam róla :)

A megadott levelezési címre. Azért adták meg az, hogy ne kallódjanak el a levelek. A pf.-ban hagynak egy érrtesítést a címzettnek, és amikor az illetékes megy üríteni, akkor átveszi a postán helyben.

Forrás:hoxa.hu/ajanlott-level-postafiok-cimre-forum

2018. dec. 28. 18:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy a 3-asban írod, viszont kérdés ki veheti át.

Céges levelet csak meghatalmazással lehet átvenni. Mi van ha a címzettnek nincs?

2018. dec. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, kapsz a fiókba egy cetlit hogy ajánlott levél jött. Átvenni a cég meghatalmazottja tudja.
2018. dec. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy írok az egyik címzettnek tegnap e-mailt, el is kezdtem, de nem ítéltem elég megfelelőnek a megfogalmazást, úgyhogy csak mentettem piszkozatba. És ebből eredeti kell, ez Scannelve nem jó.
2018. dec. 29. 11:47
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. dec. 29. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!