Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti menniért vennétek meg egy...

Ti menniért vennétek meg egy teljesen élethű fekete-fehér grafikát, amít az általatok küldött kép alapján készítek?

Figyelt kérdés

Csak elmèleti kérdés , tegyük fel hogy veszek egy kepet ami a fent leírtak szerinti. Mennyit adnál érte?


Értelmes, rendes válasz= zöld kéz!


2019. aug. 23. 23:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Ilyenre gondoltam :)))

Egyáltalán lenne rá kereslet:(?

2019. aug. 23. 23:27
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Hát fogalmam sincs, különben se szeretném a rusnya képemet bámulni, de ha akarnám akkor annyit adnék érte amennyibe kerül. Ha 5ezer akkor annyi, ha 50ezer akkor is. Te döntöd el, meg a "konkurencia" árképzése. Akinek kell az fizet.
2019. aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez elég sok tényezőn múlik. Lehet hogy 20+ ezret is de lehet hogy 2-őt se. Milyen eszközökkel, mekkora méretben, milyen technikával, ki, esetleg milyen képet?
2019. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sokszor a grafikusok beleszámolják az eszközök (lap, ceruza/szén stb) árait is, plusz rajzos létemre, tudom, hogy egy portrét nem könnyű megrajzolni valamint időigényes, szóval olyan 5-10 ezer
2019. aug. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Na várj, te ilyen tehetséges vagy? Mert ha igen és lenne hozzá kedved, szerintem a tetoválásra nagyobb igény van. Ezt meg csinálnám a helyedben amikor épp igény van rá.
2019. aug. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, előző kommentre, ha ilyesmi, egyszerű grafit, a4 méretben olyan 7-12 között ha kézzel készített. Persze ha kimondottan tetszene, vagy lenne benne valami extra lehet hogy 20 felett is adnék érte.
2019. aug. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nem az a kérdés inkább , hogy mennyiért árulnám ? És ha azt mondom 1000 ft-ot adok érte, akkor mivan? Egy tényleg teljesen élethű A3-as képet én 250 000 - 500 000 közé tenném. Ez attól is függ mivel van készitve olaj, szén ,akvarell, grafit.
2019. aug. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Semennyit, megrajzolom magamnak művészetis vagyok. :D

Amúgy 5000-10000 között szerintem, de inkább valóban az a lérdés lenn-e rá kereslet.

2019. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Én személy szerint nem vennék ilyet. Nem látom sok értelmét annak, hogy egy már meglévő képről legyen egy grafit változatom. Vagy ha már akarok egy ilyen képet, akkor miért grafit rajzot akarnék, és miért nem olaj festményt? A linkelt képek nekem nem tetszenek, de ez csak az én ízlésem és a béna fényképezés gyümölcse. Plusz Marilyn szeme kétfelé áll.
2019. aug. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én ennél is élethűbben tudok rajzolni de 10 ezer alatt nem adnám. 15 ezer/A4 grafittal. Főleg ha nagyon sok órám van benne.
2019. aug. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!