Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális hogy évről évre...

Thepityu kérdése:

Normális hogy évről évre kevesebb az önbizalmam, és egyre gátlásosabb vagyok?

Figyelt kérdés

Pár éve párommal jól elvoltunk,össze költöztünk nagyon jól kerestem,megvettem gyerekkorom egyik álmát egy krosz motort ,egész jól rá is tudtam érezni.Tele voltam önbizalommal jó volt a közérzetem(el is száltam kicsit)


Majd szép lassan kezdődtek a bajok,valami mmegváltozott a kapcsolatunkba ,el laposodott majd elertem még egy nagy álmom ,de nem tudtam élvezni.Ezután összejött egy még jobban fizető munka ,de hidegen hagyott.Azon kaptam magam hogy a haverok èpítkeznek,nősülnek,vállalkoznak.Elsőből hirtelen szinte utolso lettem.Nem tudtam már hétvégén dolgozni , egyszerűen nem volt lendület se cél.Olyan keserű voltam ,hogy kirúgtak aminek örültem.Bekerültem utána egy komolyabb helyre kevesebb pénzért ,megfeleltem de már szét izgultam magam minden munkán ,bekattantam felmondtam,életerőm nem volt majd vissza adtuk az albit ,eladtam a motorjaim ,szakítottunk ,és most gyakron szorongok idegeskedek agyalok abba sem tudom hagyni.

A poén az , hogy vissza kaphatnám azt a melót ,az albit,talán még a párom de még se vonz már semmi.



2019. aug. 26. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. aug. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azok alapján, amiket leírtál, igen. Azon lepődnék meg, ha ezek után lenne bármi önbizalmad.
2019. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mesz eleget napra? Depressziosnak tunsz. Eszel gyakran halat? Az is segitene ezen.

A feldolgozatlan stressz es tulterheltseg miatt depressziosok lesznek az emberek.

2019. aug. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
persze állandóan kint vagyok,állandoan tarsasagba (már ami meg maradt belőle)
2019. aug. 27. 04:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!