Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban gáz, ha egy felnőtt...

Valóban gáz, ha egy felnőtt videojátékozik?

Figyelt kérdés

Miért lenne más ez, mint filmezni vagy olvasni?

Vannak olyan játékok, amelyek mélysége simán felveszi a versenyt egy-egy jobb filmmel vagy irodalmi művel.


Sok pedig vizuálisan is kimagasló élményt nyújt.


Persze, ha valaki függő az más kérdés, de aki heti 2-6 órát, játszik, vagy csak néha ül le játékok elé, akkor nincs gond. Mondjuk szerintem még napi 1-1,5 óra sem vészes, ha az illetőnek nem megy a kötelességeinek rovására, más simán sorozatozik ennyit.



2019. aug. 27. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A videojátékosok 60%-a 26 évnél idősebb. Nincs ezzel semmi gond.
2019. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Vannak olyan felnőttek akik meséket is néznek. Kit izgat más véleménye? Ha neked nem gáz akkor játsz bármivel. Nem értem egyes embereket mert hogy valakinek van egy kedvenc tevékenysége amit szívesen csinál miért ne csinálhatja? A játékokat nem gyerekeknek találták ki hanem mindenféle korosztálynak. Hiszen ez baromság hogy csak gyerekek játszhatnak vele. Szórakoztató. Unalomüzőként miért ne?
2019. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gaz.
2019. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ez az élete, akkor nem.
2019. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Velem egész fiatalkorom óta pedzegetik,hogy te büdös kocka egész nap csak "jáccol" és furcsálják. Mai napig nem értem mit. Általában a bulizós, focista, instagrammos facebookos magamutogató emberek gondolták s gondolják ezt a mai napig, akik 1x nem játszottak még életükben. (nem azt mondom hogy mind ezt csinálja, csak tapasztalat) Én valamiért 5 percet sem bírok végignézni a mai tucatmarvel filmekből pl. Nem megy. Videojátékokban legalább csinálok is valamit, én irányítok, nem csak bámulom a képernyőt.

Arról meg ne is beszéljünk, hogy a technika odáig fejlődött, hogy már a játékokban is filmszínészek játszák el a szerepeket, mozgásokat, szinkront, animációkat stb.

2019. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyes országokban a sebèszeknek ès egyè, nagyon precíziôs dokiknak majdhogynem kötelező a kèzügyessèg, koncentráciô vègett.
2019. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, én is hivatalosan már "felnőtt" vagyok, de még nem érzem magam annak és lány létemre is szeretem a játékokat. Nem vagyok függő, de ha ahhoz van kedvem, akkor játszok és nem érdekel, ki mit gondol.
2019. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld.


Én úgy érzem, hogy a társadalom szinte minden játékost függőnek, élettelen kockának állítana be, és a játékokat a többség időpazarlásnak tartja, miközben maguk órákat töltenek sorozatok nézésével, vagy különböző közösségi oldalak használatával. Ami szerintem elég lekezelő, és szomorú, mert gyakran kifejezetten intelligens és tájékozott emberek is kollektíven rossznak, és károsnak bélyegzik a játékokat.

2019. aug. 27. 14:43
 9/12 anonim ***** válasza:

32 éves vagyok, majdnem naponta órákat Half-Life-ozok.

Még 3D modelleket is hackelgetek hozzá. ;P

2019. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Manapság pont leszarja bárki ha játszol. Nem kell reklámozni és kész.
2019. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!