Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan utálják a vegánokat?

Sokan utálják a vegánokat?

Figyelt kérdés
Én nagyon ellenük vagyok. Utálom, amikor sokan közülük hazugságokkal akarnak érvelni és fellépnek a húsevők ellen. Az a baj, hogy szemet hunynak a vegánizmus káros hatásai felett és a szőnyeg alá söprik azt. Magyarázkodni persze mindenki tud. De a valóság nem azt támassza alá.

2019. aug. 27. 18:00
1 2 3
 1/23 Bill Is Dead ***** válasza:
25%
Eléggé.
2019. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos még nem láttam normális vegánokat, de biztos, hogy vannak. Őket nyilván nem utálnám. Nem azért utálom az említett "nem normálisakat" mert vegánok, hanem mert hülye érveik vannak, és próbálják az embereket ráerőltetni erre az életmódra.

Nem általánosítok, ez csak az én tapasztalatom, de biztos van normális vegán.

2019. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Neked sem a vegánokkal van bajod úgy általában, hanem azokkal, akik hazugságokkal akarnak érvelni, stb. Nem csak a vegánok között vannak, akik ezt csinálják.
2019. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Én csak azokat, akik vallásnak fogják fel és "téríteni" akarnak. Ezekre jellemző, hogy mindemellett felsőbbrendűnek érzik magukat pusztán azért, mert nem esznek húst, úgy érzik, csak ők lehetnek felelős állatvédők, és azt hiszik, kezükben a boldog és egészséges örökélet titka, míg mindenki más pár napon belül hörögve elpusztul, mivel rothadó dögöket eszik. Legjobb, ha a kutyája, macskája is vegán! Szerinte ezeknek a ragadozó állatoknak is a legjobb a vegán diéta.
2019. aug. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

Én vegàn vagyok. Soha a büdös életben senkit nem próbáltam megtéríteni. A legtöbb ismerősöm nem is tudja, hogy vegàn vagyok. Szerintem mindkét oldalról túl van tolva, ez nem szekta jó esetben és nem kell utálni a másik oldalt szerintem.

Legfeljebb akkor szoktam érvelni, ha valaki nagyon belém áll és szándékosan provokál. De szerintem tök felesleges, ott az internet, a rengeteg dokumentumfilm., mindenki döntse el maga, hogy mit gondol.

Annyit tennék még hozzá, hogy a vegànsàg általában környezettudatossággal és fenttarthatòsággal is jár, úgyhogy a legtöbben nem a világ végéről hozatjuk az avokádónkat, hanem beérjük a magyar idény zöldségekkel és gyümölcsökkel. Ezek miatt kár támadni meg konfliktust generálni.. Szerintem meg kéne férni egymás mellett békében.

Nekem a párom és az egész családom mindenevő. Kölcsönösen elfogadjuk egymás étrendjét és életmódját. Lehet így is bizonyos intelligencia szint felett.

De amikor a munkahelyemen odaállnak mellém a kollégák, miközben ebédelek és elkezdenek provokálni, akkor azért besokkalok..

Megèrtem, hogy fordítva is gáz és nem akartok pl a szupermarketek előtt vegàn aktivistákat látni, akik petás videókat mutogatnak meg ilyenek. Mindkét oldal idegesítő lehet.

2019. aug. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
A vegánok nagy részéről észre sem veszed, hogy vegán.
2019. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
36%
Leginkább az a bajom velük, hogy megpróbálják ráerőltetni másokra a saját szokásaikat, megfűszerezve egy felsőbbrendű hozzáállással. Itt is írja az egyik válaszoló, hogy ő nem, de a következő mondatában ott van a környezettudatosság szó. Mintha a húsevők nem lehetnének környezettudatosak.
2019. aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

Nekem totál közömbösek.

Ahogy a II.emeleti lakók, a háton úszók és drapp retikülösök is. Amúgy igyekszem nem terhelni magam negatív érzelmekkel ha nem muszáj, ezt pedig nem muszáj.

2019. aug. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%

Igazából annyi hülyeség kering a neten a vegánoktól, a melegektől, a leszbikusoktól, a politikusoktól és mindegyik meg akarja magyarázni, hogy az ő értékrendje a normális és mindenkinek el kell fogadnia.


Szóval ennyi erővel az országnak a fele lakosságát utálhatnám.

2019. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%

"A vegánok nagy részéről észre sem veszed, hogy vegán."


Van az a vicc, hogy: az ateista, a vegán és a crossfit-es besétálnak egy bárba. Honnan tudom, hogy azok? Mert 2 perc alatt mindenkinek elmondják.

2019. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!